Başkan Danışmanı Metin Güneş'ten Trabzon Arsin OSB'ye Ziyaret Başkan Danışmanı Metin Güneş'ten Trabzon Arsin OSB'ye Ziyaret

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde Türkiye Off-Road Şampiyonası 4. Ayak Trabzon Yarışı tamamlandı. Acısu Balıklı Yaylası'ndaki Liva düzlük mevkiinde başlayan yarışların ikinci bölümü Yaylacık sahili ile devam etti. 5-7 Ağustos tarihleri içinde değişik illerden 5 ayrı sınıfta 33 vasıta ve 66 sporcunun katılmış olduğu organizasyonda İran'dan Ghasem Mohammedzadeh-Tolga Şatır ekibi ile İtalyan Guiseppe Simune Agazzi de mücadele ederken, yarışçılar ilk olarak Karadeniz plato ormanlarında geçen 10,3 kilometre uzunluğundaki direnme etabını 4 defa geçti. Hız, adrenalin, direnme ve pilotajlığın ön plana çıkmış olduğu yarışların Yaylacık sahilinde gerçekleşen ikinci ayağında ise direksiyon başına geçen ekipler, seyirci hususi etabını 3 kez geçerek zorlu yarışı bitirdi.

Oldukça çekişmeli geçen yarış sonunda sınıf SSV birincisi Kenan Özsoy-Yiğitcan Yüksel ekibi olurken, Sınıf 1'de Mehmet Baki Arpasatan-Alaaddin Yorulmaz, Sınıf 2'de Nihat Keskin-Yasemin Biber Toker, Sınıf 3'de İlayda Hancı Korkut-Batuhan Korkut ve Sınıf 4'de İsmail Ayhan-Arda Arslan birincilikleri paylaşan takımlar oldu.