Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Laboratuvarı, İlçe Çevre Sağlığı Teknisyenleri ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ İl İlçe Yöneticileri ile ‘İçme ve Kullanma Suyu’ değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantının gündeminde Akçaabat, Arsin, Düzköy ve Yomra ilçeleri içme suyu ele alındı.

Yapılan toplantıya ilçe şefleri ve ilgili mahalle muhtarları da katıldı. Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü, konuya ilişkin “Halkımızın daha sağlıklı ve güvenli içme-kullanma suyu tüketimini sağlayabilmek için İlimiz Akçaabat, Arsin, Düzköy, Yomra ilçelerimiz dahilindeki içme kullanma sularına ait her türlü eksikliklerin tespiti ve giderilmesine yönelik değerlendirmeler yapmak amacıyla; Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Çevre Sağlığı Birimi koordinasyonunda, 11 Kasım tarihinde saat: 13.30’da Müdürlüğümüz Dr. Fatih Niyazoğlu Toplantı Salonunda Müdürlüğümüz İl/İlçe Yöneticileri, Halk Sağlığı Laboratuvarı, İlçe Çevre Sağlığı Teknisyenlerimiz, Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ İl/İlçe Yöneticileri ile toplantı yapılmıştır.

Maraş Caddesi'nde tadilat bir türlü bitmiyor! Maraş Caddesi'nde tadilat bir türlü bitmiyor!

Toplantıya; İl Sağlık Müdürlüğünden; Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim KUL, İlgili İlçe Yöneticileri, Çevre Sağlığı Birim Sorumlusu Şube Müdürü Adem Reis, Halk Sağlığı Laboratuvarı Sorumlusu Dr. Engin Pehlivan, İl/İlçede görevli Çevre Sağlığı Teknisyenleri; Trabzon Büyükşehir Belediyesinden TİSKİ Tesisler Dairesi Başkanı Hakan Kılınç ile TİSKİ İlçe Şefleri ve ilgili Mahalle Muhtarları katılmışlardır.” açıklamalarında bulundu.