Saadet Partisi lideri üçüncü kez Cumhurbaşkanı adayı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Trabzon’da hedef aldı. Saadet Partisi Trabzon Genişletilmiş Divan Toplantısı KTÜ Osman Turan Kongre Merkezinde geniş katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkan Temel Karamollaoğlu katıldı.
Dış politika üzerinden iktidara yüklenen Karamollaoğlu, kendilerinin şahsiyetli dış politika yürüteceklerini ifade ederek  “Her ülkeyle dostluk kurabiliriz ama zalimlerle dostluk kuramayız. Bir zamanlar ‘one minute’ demiştik. Ne oldu? Milli görüşe sahip çıkmak için yolsuzluk yapmamak lazım. Biz milli görüşçü olarak davamızdan asla taviz vermedik. AK Partinin içinde yok mu kimse? Cumhurbaşkanının söylediklerini biri hatırlatsın. Tabi kimse böyle bir şeye cesaret edemez. Kimse 2 kereden fazla Cumhurbaşkanı olamaz demişti. Şimdi kendisi 3. kez aday.

Milletvekili Cora, saha çalışmalarına devam ediyor! Milletvekili Cora, saha çalışmalarına devam ediyor!

WhatsApp Image 2022-06-26 at 15.21.15

KILINIZ KIPIRDAMIYOR

Ukrayna ile Rusya arasında savaşı biz durduracağız diyerek deli dana gibi dolanıp durursunuz. Hiçbir şey de çözemezsiniz. Müslümanlar arasında kanı aktığı zaman niye kılınız kıpırdamıyor. Yemen, kana bulandı 20 sene. Libya öyle. Irak’ta böyle kan akmıyordu. Suriye huzur içindeydi. Arakan niye bu hale düştü? Filistin’de her gün akan kandan haberiniz var mı?

WhatsApp Image 2022-06-26 at 15.21.13

ŞAHSİYETLİ DIŞ POLİTİKA YÜRÜTECEĞİZ

Erbakan hocamız bize hap gibi modeller verdi aramızdan ayrılmadan önce. Ahlaki ve manevi değerler toplumda halim olmadan huzurun olması mümkün değil. Bunu tesis edeceksiniz. Kalkınmada da teknolojiyi elde edilen etmemiz lazım. Uçak mı lazım uçağımızı kuracağız. İğneden ipliğe ne varsa üretmek mecburiyetindeyiz, yatırım yapmak mecburiyetindeyiz. Tarım yapmamız lazım. Süt ineklerimiz kesiliyor. Sütün pahalılığından şikâyet ediyoruz. Biz yarın sadece et değil süt de ithal eder duruma geleceğiz. Yolsuzluğu israfı durduracağız. Yatırımları destekleyeceğiz işsizliği azaltacağız. Şahsiyetli dış politika yürüteceğiz.

ŞAMPİYONLUK MESAJI

Türkiye’de Trabzon şampiyon oldu. İş bitti mi bitmedi. Gelecek sene de gayret göstermesi lazım. Yoksa oturtmazlar orada. Bizim de bu şekilde gayret göstermemiz lazım. Trabzon’umuz illerimizin içerisinde en güzel çalışan illerin başında geliyor. Diğer iller kolları sıvadı. İkinci sıraya düşmeyin derim. “ açıklamalarına yer verdi.

WhatsApp Image 2022-06-26 at 15.21.16

61 ROZET TAKILDI

Toplantı sonunda ise İl başkanlarına plaket verilirken en çok üye yapan il teşkilat başkanlarına da plaket takdim edildi.  Trabzon teşkilatının yaptığı 600 yeni üyeye temsilen 61 rozet takıldı.