Süper Lig'de artık kupa ile arasında sadece bir puan fark kalan Trabzonspor'da, taraftarlar biletlere adeta akın etti.

Spor Toto Süper Lig'in 35. haftasında Trabzonspor evinde Antalyaspor'u ağırlayacak. Bu karşılaşmadan Trabzonspor puan veya puanlar alırsa şampiyonluğunu resmileştirecek. Trabzonspor'un şampiyonluk maçında orada bulunmak isteyen taraftarlar biletlere akın etti.

Antalyaspor maçı biletlerinin saat 13.00'te satışa sunulacağını açıklaması üzerine bordo-mavili taraftarlar, sabah erken saatlerden itibaren 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'ndaki bilet satış gişesine geldi.

Gişe önünde kuyruk oluşturan taraftarlar, karşılaşmayı tribünlerden izleyebilmek için bilet alabilecekleri saati beklediler.

"Sabah namazından beri bilet almak için bekliyoruz"

Sürmene ilçesinden gelen Orhan Ateş, yıllardan beri Trabzonspor'u desteklediğini belirterek, "Çok heyecanlıyız. Biletleri bekliyoruz, bilet alacağız. 1976'dan beri Trabzonspor'un şampiyonluklarını gördüm. O günden bugüne Trabzonspor'un peşindeyiz, bizim gururumuz, heyecanlıyız, çok özlediğimiz bir şampiyonluk. Sabah namazından beri bilet almak için bekliyoruz." dedi.

"İnşallah bu sene şampiyon olacağımıza inanıyorum"

Sadece şampiyon olacağı için değil her zaman Trabzonspor'u desteklediğini dile getiren bedensel engelli Fatma Büşra Çiçek de bordo-mavili takım için bilet gişesinde daima beklediklerini söyledi. Çiçek, sabah 07.00'den itibaren bilet almak için beklediğini anlatarak, "Biz 7'den 70'e değil daha anne karnından başlayıp mezara kadar da bu sevgiyi yaşıyoruz. Şu an gerçekten tüylerim diken diken, ne diyeceğimi de bilmiyorum. Hayırlısıyla inşallah bu sene şampiyon olacağımıza inanıyorum." diye konuştu.

Bedensel engelli arkadaşının da saat 04.00'ten itibaren bilet almak için beklediğini ifade eden Çiçek, Trabzonspor yönetiminin engelli taraftarlar için kolaylık sağlamasını istedi.

32 yaşındaki taraftar ilk kez şampiyonluk görecek

Araklı ilçesinden gelen Hami Bilgin, sahurdan itibaren bilet için gişede beklediğini kaydederek, bordo-mavi takıma olan sevgisini anlattı.

32 yaşındaki Bilgin, ilk kez Trabzonspor'un şampiyonluğunu göreceği için duyduğu heyecan ve gururu dile getirerek, Trabzon ve taraftarlara bu mutluluğu yaşatan teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolculara teşekkür etti.

ad69e1e9-cb4a-4440-84e9-f0d93d84bbd9

"Sahurdan beri bekliyoruz"

Sırada bekleyen bordo mavili taraftarların heyecanı öyle çok ki, sahurdan beri gişelerde bekleyen bile var. Ayrıca şampiyonluk maçı için yurt dışından ve yurt içinden kısacası dünyanın farklı yerinden Trabzonspor sevdalıları şehre geldi. Taraftarlar bu tarihi ana şahit olmak için tüm fedakarlıkları yapıyor.

9dddeb6c-3a27-4d61-8b8b-9d04a3f423d4

TRABZONSPOR - ANTALYASPOR BİLET FİYATLARI

VIP Platinum: 5.000 TL

VIP Gold: 4.000 TL

VIP Silver: 3.000 TL

Batı: 2.000 TL

Haluk Pekşen'in ölümü soruşturuluyor Haluk Pekşen'in ölümü soruşturuluyor

Doğu: 1.250 TL

Fırtına: 750 TL

Kale Arkası: 500 TL