Trabzon’da otelde ölü bulunan ve uyuşturucu kuryesi olduğu tespit edilen şahsın uyuşturucu maddeleri midesinde patlaması sonucu öldüğü öğrenildi.

Trabzon’da İskenderpaşa Mahallesinde bulunan otelde bir şahıs dün kaldığı odasında ölü olarak bulunmuştu. Şahsın kaldığı otelde 1 Nisan 2022 tarihinde saat 13.30 sıralarında kat görevlisi tarafından odasında yüz üstü yatar vaziyette eks olarak bulunduğu öğrenildi. A.I (1995 doğumlu), 31 Mart 2022 tarihinde 18.00’da uçakla Trabzon’a geldiği, aynı gün otele yerleştiği, bir sonraki gün kat görevlisi tarafından odasında ölü bulunduğu açıklandı.

85212575-da3e-449a-b33d-3e33a31487a0

UYUŞTURUCU KURYESİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Olay yerinde yapılan inceleme ve araştırmalar sırasında ölümün Narkotik Madde kaynaklı olabileceği şüphesiyle, adli makamlardan alınan talimatla getirildiği Adli Tıp kurumunda yapılan otopside; yutmak suretiyle midesine aldığı belirlenen bilye büyüklüğünde 352 adet poşet içerisinde 552 gr uyuşturucu madde bulunduğundan, şahsın uyuşturucu kuryesi olduğu anlaşıldı.

Monaco-Trabzonspor karşılaşmasının ilk 11'i belli oldu Monaco-Trabzonspor karşılaşmasının ilk 11'i belli oldu

UYUŞTURUCU MADDELERİ MİDESİNDE PATLADI

Ayrıca şahsın mide ve bağırsaklarında erimiş ambalaj kağıtları içerisinde, uyuşturucu maddeye rastlanması nedeniyle, muhtemel ölüm nedeninin midesindeki uyuşturucu paketlerinin patlaması sonucu zehirlenme olduğu değerlendirildiği ifade edildi. Soruşturma çok yönlü olarak sürdürülmektedir.