Çaykara Cevdet Sunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bilişim Teknolojileri Lisesine dönüştü. 2022-2023 eğitim - öğretim yılı için Bilişim Teknolojileri Alanına 34 öğrenci alacak.

Gözden kaçırmayın

Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Yusuf Durmuş’tan dikkat çeken iddia Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Yusuf Durmuş’tan dikkat çeken iddia

Cevdet Sunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile DAYNEKS Yazılım Sanayi ve Ticaret AŞ arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Bilişim Teknolojileri Alanı Öğrencileri Stajlarını DAYNEKS Yazılım Sanayi ve Ticaret AŞ yapacak ve Liseden başarı ile mezun olan öğrencilere aynı firmada istihdamlarına öncelik sağlanacak. Ortaokul başarı puanı 85 ve üzeri olan öğrencilere burs verilecek. Cevdet Sunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bünyesinde kız ve erkek öğrencilerin barınabileceği kız ve erkek öğrenci pansiyonu mevcut. Cevdet Sunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı sonunda proje okulu olacak olup öğrencilerini sınavla seçecek. Önümüzdeki yıla özel öğrencilerini sınavsız alacak.