Trabzon’un Ortahisar ilçesi Erdoğdu Mahallesi'nde yaşanan olayda küçük çocuğun ateşe verdiği kolonyanın sıçradığı kişi faciadan son anda kurtuldu.  Güvenlik kamerasına yansıyan anlar faciadan dönüldüğü anbean kaydetti.


Olayda küçük bir çocuk masanın üzerine kolonya dökerek oyun oynarken ateşe verdiği ifade edildi. Küçük çocuk alevlerin üzerine tekrar kolonya dökerken market sahibi Doğukan Kaya'nın üzerine sıçradığı kaydedildi. Kıyafeti bir anda alevlenen Kaya tişörtünü çıkartarak yanmaktan son anda kurtulduğu kameralara yansıdı. 

Trabzon’da kaya düşmesi yaşanan o bölgede önlem alındı Trabzon’da kaya düşmesi yaşanan o bölgede önlem alındıMarket sahibi Doğukan Kaya olayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Burada oturuyorduk. Bir ağabeyimizin oğlu kolonyayı aldı masanın üstünde yaktı. Sonra küçük bir ateş çıktı. Ateşin üzerine tekrar kolonyayı dökünce ateş bana sıçradı. Tişörtüm naylon olduğu için bir anda alev oldu. O anda sağa sola gittim. Sonra tişörtü çıkarttım. Yoksa komple yanacaktım. İlk defa başıma böyle bir şey geldi. Şok oldum. İnsan tedirgin oluyor. Çok şükür hastanelik bir durum olmadı. Bundan sonra daha dikkatli olacağız."

AW665334_05