Bayram’da kabir ziyaretine gidenler sevdiklerine şampiyonluğu getirdi.

Trabzon’da Trabzonspor’un şampiyonluğunun kesinleşmesinin ardından iki bayram bir arada kutlandı. Şampiyonluk gecesi alanları dolduran Trabzonsporlular Ramazan Bayramı'nın ilk günü de yakınlarının kabir ziyaretlerini gerçekleştirdi. Ancak bu yıl kabir ziyaretlerinde mezarlara çiçekle birlikte Trabzonspor atkıları, bayrakları ve formaları getirildi.

15527

MEZARLIKLARA TRABZONSPOR BAYRAKLARI BIRAKILDI

Milletvekili Salih Cora Gençlere 15 Temmuz’daki hainliği anlattı Milletvekili Salih Cora Gençlere 15 Temmuz’daki hainliği anlattı

Yıllarca Trabzonspor’un şampiyon olmasını hayal edip bu dünyadan ayrılan binlerce Trabzonlu oldu. Ancak taraftarlar kaybettikleri babalarına, annelerine, çocuklarına ve tüm sevdiklerine Trabzonspor’un şampiyonluğunu armağan etti. Trabzonsporlu taraftarlar şampiyon olduk diyerek yakınlarının mezarı başına Trabzonspor bayrakları, Trabzonspor formaları, Trabzonspor atkıları bıraktı. Trabzon’da bekli de binlerce kişi şampiyon onluk hayaliyle yaşayıp bu günleri görmeden dünyadan ayrılan yakınlarıyla mutluluklarını paylaştı. Bu bayram kabir ziyaretlerinde hem hüzün hem sevinç, hem gurur yaşandı.

FRu-OX6XEAAM_ax

Fatoş YETİMHELLAÇ