İYİ Parti teşkilatı İl Binasında bayramlaşma töreni düzenledi 

Trabzon’da Kurban Bayramının 3. gününde Trabzon İYİ Parti teşkilatı, il binası toplantı salonunda bir araya gelerek bayramlaştı. Törene Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu, Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Arslan Güner ile birçok partili katıldı. 

CHP’Lİ Söğüt: Üretici ve tarımsal üretim desteklenmeli CHP’Lİ Söğüt: Üretici ve tarımsal üretim desteklenmeli

WhatsApp Image 2022-07-11 at 12.25.44 (2)

Törende konuşan Kuvvetli, “Ülke bir karanlığa doğru evriliyor. Bizim yapacağımız çalışmalarla önümüzde bir seçim var. Bu seçim 1 yıldan düştü. Zamanında yapılsa 11 ay sonra bir seçim olacak. Bize çok büyük görevler düşüyor. Türkiye’nin daha doğrusu memleketimizin, özgür, güvenli ve milletimizin huzur içinde yaşayacağı bir ülke inşa etmek zorundayız. Bu ancak İYİ Parti’nin iktidarı ile mümkün olacak. Dolayasıyla seçime kadar hep birlikte el ele verip, büyük mücadele vermek suretiyle, biz Trabzon’da da İYİ Parti’yi birinci parti yaparak Genel Başkanımızı dediği gibi Türkiye’de Başbakan olarak görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“BİR SONRAKİ BAYRAMI İNŞALLAH MERAL AKŞENER’İN BAŞBAKANLIĞINDA KUTLARIZ”

WhatsApp Image 2022-07-11 at 12.25.43
Törende konuşan Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ise “İnşallah bir sonraki bayram, Meral Akşener’in başbakanlığında yine burada değil daha büyük yerlerde, caddelerde sokaklarda kutlarız.” dedi.

Tören bitiminde ise İl Başkanı Azmi Kuvvetli partililere şeker ve çikolata ikramında bulundu.

WhatsApp Image 2022-07-11 at 12.25.45