Trabzon Gümüşhaneliler Derneği ve yeni kurulan Trabzon Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) temsilciliği üyeleri aileleriyle birlikte iftar programında bir araya geldi.

Pandemi nedeniyle 2 yıldır ara verilen toplantı ve iftar programı Trabzon’da yeni kurulan GÜSİAD temsilcilik üye ve ailelerinin de katılımıyla Akçaabat Saray Restoranda gerçekleştirildi. Programa Trabzon’da yaşayan 100’e yakın Gümüşhaneli sanayici ve işadamı, bürokrat, akademisyen, doktor, kamu görevlisi aileleriyle birlikte katılım sağladı.

Trabzon'da Koruyucu Aile Şenliği düzenlendi Trabzon'da Koruyucu Aile Şenliği düzenlendi

iftar_proYramY.jpeg1

Trabzon Gümüşhaneliler Derneği yöneticisi Ali Çelik’in kısa bir selamlama konuşmasından sonra konuşan Trabzon Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Başkanı Mehmet Üçüncüoğlu, Covid-19 salgını nedeniyle uzun süredir bir araya gelemediklerini belirterek, “Anlamlı, keyifli ve güzel bir buluşma oldu. Birlikte olmaktan keyif alıyoruz Bu güzel ayda bir araya gelmekten çok mutlu olduk. Hep birlikte nice Ramazanlarımız olsun inşallah. Hepinize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Program keyifli sohbetler ve bu tür etkinliklerin artarak devam etmesi temennileriyle sona erdi.