Trabzon Arsin'de serinlemek isteyen A. K. isimli vatandaş denizde kayboldu.

Trabzon tarihinin keşfi kadınlar pazarına takıldı! Trabzon tarihinin keşfi kadınlar pazarına takıldı!

Trabzon Arsin'de sıcak havalardan dolayı serinlemek isteyen A. K. (23) denize girdi. Denize giren genç bir süre sonra kayboldu. Edinilen bilgilere göre, Bayburt’un Demirözü ilçesine bağlı Çakırözü köyünde imamlık yapan A. K. arkadaşlarının girmesi gereken sınav için onlarla birlikte Trabzon’a gitti. Daha sonra Arsin’in Güzelyalı Mahallesi’nde serinlemek için denize giren genç bir süre sonra dalgalara kapılarak kayboldu.

Edinilen bilgiye göre, Bayburt'un Demirözü ilçesine bağlı Çakırözü köyünde imam olarak görev yapan Abdüllatif Kıraç (23) arkadaşları ile birlikte Trabzon'a geldi. Dün akşam saatlerinde serinlemek için denize giren genç imam bir süre sonra dalgalara kapılarak kayboldu. Arkadaşlarının ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis, Sahil Güvenlik, AFAD ve sağlık ekibi sevk edilirken, gece saatlerine kadar arama yapan ekipler dalgaların şiddetinden dolayı ara verdikleri çalışmalara sabah saatlerinde tekrar başladı.

Sahil Güvenlik Doğu Karadeniz Grup Komutanlığı bağlı DEGAK Özel Timi-02 Komutanlığı ve Trabzon Emniyet Müdürlüğü Sualtı grup amirliğine bağlı polis kurbağa adamlar tarafından çalışmalar çok yönlü olarak sürerken, denizin bulanık ve aşırı dalgalı olması arama çalışmalarını zorlaştırıyor. Genç imamın ailesi ve yakınları olay yerine gelerek arama çalışmalarını izlerken, olayla ilgili inceleme ve arama çalışmaları sürüyor.

kayıp trabzon (1)kayıp trabzon (6)kayıp trabzon (5)kayıp trabzon (4)kayıp trabzon (3)kayıp trabzon (2)