Trabzon'da bu yıl faaliyet geçen BinBin elektrikli bisikletleri için yeni bir gelişme yaşandı.

2022 yılında Trabzon'da da faaliyete giren BinBin elektirkli bisiklet firmasından yeni bir hamle geldi. Oyak Grup Sigorta iel iş birliğine giden firma sürücülerine sigorta yapacak. Haftalık veya aylık Bin Pass aboneleri olan sürücüler bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Elektrikli scooter firması BinBin Oyak Grup Sigorta ile iş birliği yaptı

BinBin’den yapılan açıklamaya göre haftalık veya aylık BinPass abonesi kullanıcılar ücretsiz olarak sigorta hizmetinden faydalanacak. Sigorta sayesinde kullanıcılar, karşılaşabilecekleri olumsuz durumlara karşı güvence altına alınacak.

Yen iş birliği hakkında konuşan BinBin CEO’su Kadir Abdik,

Trabzon Sürmene'de trafik kazası! Çok sayıda yaralı... Trabzon Sürmene'de trafik kazası! Çok sayıda yaralı...

“Sektörünün öncüsü Oyak Grup Sigorta’nın değerli iş ortaklığı ile kullanıcılarımıza ekstra güvenli sürüş deneyiminin kapılarını açan yeni hizmetimizi başlatıyoruz. Kullanıcılarımız bu hizmet kapsamında hem kendilerinin hem de trafikteki diğer kişilerin güvenliğini ekstra güvenceye alabilecek.” dedi.

BinBin hangi şehirlerde hizmet veriyor?

BinBin ülkemizde İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri, Antalya, Eskişehir, Samsun, Adana, Kocaeli, Bursa, Trabzon, Diyarbakır, Gaziantep, Uşak, Sakarya şehirlerinde hizmet veriyor. Yurt dışında ise Bulgaristan, Bosna Hersek ve Hırvatistan’da faaliyet gösteriyor.