Trabzon’daki bir apartta ölü bulunan Kaan Arslan’ın ölümünde cinayet şüphesi araştırılıyor.

Songül MAZLUM - Trabzon’un Ortahisar ilçesindeki bir apartta 17 Temmuz 2022’de arkadaşı tarafından ölü bulunan Kaan Arslan’ın cinayete kurban gidip gitmediği araştırılıyor. Şüpheli ölüm hakkında ifade veren tanık M.Y., Kaan Arslan’la aynı evde bulunan E.Ş. isimli şahıstan şüphelendiklerini kaydetti. M.Y. ifadesinde, “Kaan’a uyuşturucunun E. tarafından verildiğini ve bu uyuşturucu madde etkisi altında kalan Kaan’ın öldürüldüğünü veya intihar ettiğini düşünüyoruz.  Bildiğimiz kadarıyla sıkıntısı yoktu.” dedi.

Trabzon'da apartta ölü bulunmuştu! İntihar mı, cinayet mi (1)

IP ADRESLERİ MERCEK ALTINA ALTINDI

Kaan Arslan’ın ölümü ile ilgili haber sitelerine dikkat çeken yorumlarda yapıldı. Zeynep isimli bir kullanıcı, “Bir cinayet daha. Neden haber yapılmadı bilmiyorum. Olayın üstü mü kapatılmaya çalışılıyor? Kaan Aslan 25 yaşında apartta kalıyor ve kaldığı odada öldürülüyor. Önce darp ediliyor sonra kravatla boğularak öldürülüyor. Hiçbir yerde haberi yok.” iddiasını öne sürdü. Arslan’ın ölümü ile ilgili farklı bir yorumda yapılırken, İP adreslerinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Trabzon'da apartta ölü bulunmuştu! İntihar mı, cinayet mi (3)

Trabzonlu vatandaşın av için gittiği Erzurum'dan acı haberi geldi! Trabzonlu vatandaşın av için gittiği Erzurum'dan acı haberi geldi!

Trabzon’un Ortahisar ilçesindeki bir apartta 17 Temmuz 2022’de arkadaşı tarafından ölü bulunan Kaan Arslan’ın cinayete kurban gidip gitmediği araştırılıyor. Şüpheli ölüm hakkında ifade veren tanık M.Y., Kaan Arslan’la aynı evde bulunan E.Ş. isimli şahıstan şüphelendiklerini kaydetti. M.Y. ifadesinde, “Kaan'ın ölüm haberi üzerine biz Trabzon Adli Kurumu önüne geldiğimizde olay yerine gelen ve Kaan ile aynı evde bulunan E.Ş. isimli şahısla birlikte adını Ezgi olarak hatırladığım bir bayanda geldi.

sahte_emniyet_muduru

Kendisi olay gününün önceki akşamı Kaan'a yemek götürdüğünü, Kaan'ın görünüşe göre neşeli olduğunun bir sorununun olmadığını, çay içip muhabbet ettiklerini belirtti. Ancak biz daha sonra olay gününün önceki akşamına ilişkin kamera kayıtlarını incelediğimizde Kaan'ın dairesinin oraya akşam E.Ş.'den başka kimse gelmemektedir. Bu durumda bizi şüphelendirmektedir. Kaan evde yaklaşık olarak 10 gün yalnız kalmıştır. E.'nin geldiği günün ertesi günü böyle bir olay yaşanması, bizi şüphelendirmektedir. Kaan'a uyuşturucunun E. tarafından temin edildiğini ve bu uyuşturucu madde etkisi altında Kaan'ın öldürüldüğünü veya intihar ettiğini düşünüyoruz. Çünkü bildiğimiz kadarıyla Kaan'ın herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktaydı. İntihar etmişse dahi E.’nin tesiri olduğunu düşünüyoruz ve bu hususun araştırılmasını istiyoruz. Ayrıca Kaan olay günü sabah dışarı çıkıyor ve aynı gün tekrar eve dönüyor. Bu olaylar yaklaşık birkaç saat içinde gerçekleşiyor yine Kaan evden çıktığında Kaan'ın odasının camı kapanıyor. Bu durum bizi şüphelendirmektedir.” dedi.

Telefon ve internet üzerinden dolandırıcılık yapan şahıslar vatandaşları canından bezdirdi... 2

IP ADRESLERİ MERCEK ALTINA ALTINDI

Kaan Arslan’ın ölümü ile ilgili haber sitelerine dikkat çeken yorumlarda yapıldı. Zeynep isimli bir kullanıcı, “Bir cinayet daha. Neden haber yapılmadı bilmiyorum. Olayın üstü mü kapatılmaya çalışılıyor. Kaan Aslan 25 yaşında apartta kalıyor ve kaldığı odada öldürülüyor. Önce darp ediliyor sonra kravatla boğularak öldürülüyor. Hiçbir yerde haberi yok.” iddiasını öne sürdü. Buse isimli bir başka kullanıcı ise, “Kaan Aslan ile ilgili neden hiçbir yerde haber yok, olayın ismi mi kapatılmaya çalışılıyor.” yorumunda bulundu. Arslan’ın yakınları bu yorumları yapan kişilerin de bilgisine başvurulmasını isterken, soruşturmacı savcı İP adreslerinin belirlenmesi için çalışma başlattı. Olayın derinlemesine irdelenerek olayın intihar mı cinayet mi olduğunun aydınlatılması bekleniyor.