61medya.com Yılın Amatör Futbolcusu oylaması başladı

61MEDYA.COM GURURLA SUNAR... Halk oylamasında solukları kesecek yarış başladı.

1.  61medya.com Yılın Amatör Futbolcusu oylaması başladı.

Takipçilerimiz kullanacakları oylarla 2021’in en iyilerini seçecek, şeref kürsüsünü kendileri belirleyecek.

Sporcunun dostu 61medya.com görkemli bir geleneğe imza atıyor. Büyük bir heyecanla başlayan ankete oy yağıyor. Bu gururu yaşayan 61medya.com yarışmayı bundan sonra farklı kategorilerde de devam ettirerek geleneksel hale getirecek. 

Okuyucularının katkılarıyla yeni bir boyut ve heyecan kazanan Amatör Spor diğer spor branşlarını da yakın takibe aldı. Okurlarımız 61medya.com sitesinden zirvede görmek istedikleri adayları seçebilecekler. 

Trabzon Futbolunun En iyileri Oylarınızla Seçiliyor   TIKLA OY VER

Trabzon'da kumar baskını! Trabzon'da kumar baskını!

football-soccer-1

YILIN ÇIKIŞ YAPAN FUTBOLCULARI (TRABZON)

 • Enes Can EKİCİ - Ağasar Çepnispor 1998

Ağasar Çepnispor’da başarılı bir sezon geçirdi. Takımının ilk 3’e girmesinde katkısı yüksekti.  Gelişmeye açık önemli özellikleri var. Gelişmiş refleks, reaksiyon, cesaret, kendine güvenme, esneklik, oyun kurma (Yönetme) kurma gibi bir kalecide olması gereken özelliklere sahip.

 • Furkan ÖDEMİŞ - Derecikspor 1998

Şampiyon 1985 Derecikspor’un orta sahasında yıldız gibi parladı. Fiziksel olarak ta hazır bir görüntü veren Furkan Ödemiş gelecek vadeden oyuncular arasındaki yerini aldı.

 • Kaan AKSU  Arsin FK  1993

Ligin en tecrübeli isimleri arasında yer aldı. Bazı maçlarda hani derler ya ‘5 kişilik oynadı’ Kaan’da Arsin FK da bu sezon böyle bir performans sergiledi.

 • Seyfullah ŞAHİN  1461 Soğuksu 1999

Futboluyla Soğuksu’yu ısıttı. Orta sahada oyunu iki yönlü oynayabiliyor. Zeki ve çevik kendini geliştirmesi halinde adından söz ettirecektir.

 • İsmail AVCI - Arsin FK  2002

Fiziksel olarak dikkat çekmese de topu aldığında kanaviçe gibi işledi adeta. Arsin FK’yı hücuma taşıyan isimlerin başındaydı.

 • Mahmut KALAYCI Araklı 1961 – 1999

‘Araklı’dan iyi futbolcu çıkar’ tezini doğruladı. Takımının başarısına önemli katkısı oldu. Yetenekleri var, özel çalışmalar yapması halinde profesyonel olmaması için hiçbir neden yok.

 • Mustafa BOZLAR  Derecikspor 1989

Amatör Ligin en deneyimli oyuncusu olarak dikkat çekti. Takımı şampiyon olurken bu başarı da Mustafa Bozlar’ın emeği fazla. İşini ciddiye aldı. Örnek bir karakter ortaya koyarak alkış aldı.

 • Mustafa Şal Faroz Yalıspor 2004

Faroz’ da balık çıkmasına çıkar da bu mahalle futbolcularıyla ünlüdür. Bu topraklardan kimler çıkmadı kı! Mustafa Şal’da bu isimlerden biri olabilir. Yalnız çok çalışacak…

 • Yigit YILMAZ  Araklı 1961 - 1999

Yiğit Yılmaz yeşil siyahlı forma altında Işıl Işıl parladı adeta göz kamaştırdı. Sürati ve adam eksiltme özellikleriyle ideal bir forvet kompozisyonu ortaya koydu.

 • YUSUF KAŞIKÇI (ORTAHİSAR KANUNİ) 2004

Ortahisar Kanuni denilince akla ilk gelen isim oluyor. Herkes onun üzerinde titriyor. Kenar oyuncusu olarak önemli özelliklere sahip. Dileriz bizi yanıltmaz.

 • Berkay Yıldız Faroz Yalıspor 2003

Gelişmeye açık bir kaleci özellikleri sundu. Reflekslerini geliştirmesi halinde adından daha çok söz ettirecek.  

 • Berat Dayıoğlu Faroz Yalıspor 2003

Gelişmeye açık isimlerden biri daha. Çok çalışacak ve açıklarını kapatacak. Kendisine güvenenleri mahcup etmeyecek.

Trabzon Futbolunun En iyileri yarışması

 • FURKAN CAN TOPAL ( BEŞİKDÜZÜ YEŞİLKÖY 1998)

Takımında forvet-kenar olarak oynadı. Verimli topraklardan geliyor. Yetenekli, özellikleri var. Biraz daha gayret gösterirse ummadığı yerlerde olur.

 • MUHAMMED ALİ ÖZTÜRK (NECMİATİ-2001)

Heybetli fiziğiyle dikkat çekti. Bazı kulüpler gelip izledi. Eksikleri var ancak özel eğitimle her takımda her ligde oynayabilir. Özel çalışacak ve gelişecek.

 • Mehmet Nazif ŞAHİN NECMİATİ 2000

Kolay değil efsane gri Nihat’ın takımında oynamak. Hakan Usta’nın kenardan motivasyonuyla güzel oyunlara imza attı. Necmiati şampiyonluğu bu çocuklarla kaçırdı. Brova..

 • Abdullah AYYILDIZ NECMİATİ 2000

Her futbol severin istediği ‘Dikine git’ özelliklerini taşıyor. Abdullah’ta oyunu dikine oynuyor. Bu özellikleri ona çok değer katıyor.

 • Veysel SÖNMEZSOY TRABZONSPOR U19 2003

Bu kadar Amatör futbolcunun içinde Trabzonspor’dan da genç isimlerin olmasını istedik. Veysel Sönmezsoy gelecek vadeden bir oyuncu özellikleri taşıyor. İzlemeye devam edeceğiz.

 • Arif BOŞLUK TRABZONSPOR U19 2003

Trabzonspor’da defans oynuyor. U19 takımında üzerine kata kata ilerliyor. ‘Allah nazardan saklasın’ diyelim ancak bu çocukta çok özel çalışmalar yapmalı.

Oylama 19 Mayıs 2022 günü sona erecek, Aynı gün ( 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında ) açıklanacaktır.

Oylamaya katılmak için tıklayınız