Kaymakamlar kararnamesi Trabzon Vali Yardımcılığına atanan Ali Yılmaz, Trabzon'a uğurlandı.

Kaymakamlar kararnamesi ile Manisa'nın Turgutlu ilçesinden Trabzon Vali Yardımcılığına atanan Ali Yılmaz, Turgutlu Kaymakamlığı önünde düzenlenen törenle uğurlandı.

AB Türkiye Delegasyonu heyeti önce TTSO'yu ardından Büyükşehiri ziyaret etti! AB Türkiye Delegasyonu heyeti önce TTSO'yu ardından Büyükşehiri ziyaret etti!

Kaymakamlık binası önünde düzenlen törene Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Biçer, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş İsmail Demir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hüsnü Uz, kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Ali Yılmaz, Turgutlu'da 3 yıl güzel çalışmalara imza attığını ve dostluklar kurduğunu söyledi.

Yılmaz, Turgutluluların artık Trabzon'da ve gidecek olduğu başka görev yerlerinde de her zaman bir kapılarının olduğunu söyledi.

Ali Yılmaz Kimdir?

1977 yılında Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olan Yılmaz, İngiltere Leicester Üniversitesi'nde ve AÜ. Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde yüksek lisans yaptı. Kütahya-Altıntaş, Malatya-Yazıhan, Mardin-Mazıdağı, Karaman-Ermenek, Çankırı-Şabanözü, Taşköprü-Kastamonu, Şanlıurfa-Haliliye ilçelerinde Kaymakamlık ve Sinop Vali Yardımcılığı, görevlerini ifa eden Ali YILMAZ; 08.08.2019 tarih ve 2019/268 sayılı Müşterek Kararname ile İlçemiz Kaymakamlığına atanmış ve 29.08.2019 tarihinde Turgutlu'da görevine başlamıştır.