Trabzon Ayvadere'de vatandaşların mağduriyetleri devam ediyor! Trabzon Ayvadere'de vatandaşların mağduriyetleri devam ediyor!

2018 yılında kurulan ve Trabzon’un yükselen marka değerlerinden biri olan Trabzon Üniversitesi, Ankara'da masaya yatırıldı. AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu, Muhammet Balta ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i ziyaret ederek üniversite için destek istedi. Yapılan ziyarette üniversitesinin talepleri, projeleri ve yatırımları değerlendirildi.


Toplantıyla ilgili detayları paylaşan AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, “Hukuk Fakültesi Binası, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Turizm Meslek Yüksekokulu ve Uygulama Oteli ve mevcut binalarda yapılan çalışmalar değerlendirildi. Binaların bakım ve onarımı için ödenek talebinde bulunuldu. En kısa sürede ödenek gönderileceği ifade edildi. Değerli başkanımıza yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.


Ayrıca Milletvekili Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı’nda Daire Başkanlıkları görevlerinde bulunan Trabzonlu iki bürokrat, Zekeriya Taşan ve İlhan Bal’ı ziyaret etti. Cora ve Ayvazoğlu, hayırlı olsun dileklerini iletirken, Trabzon'da yapımına başlanacak okullar ve yeni derslikle ilgili destek istedi.