Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Jandarma İl Komutanı Adem Şen ve Ortahisar Kaymakamı Gürkan Demirkale Trabzon Havalimanı'nda incelemelerde bulundu.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Jandarma İl Komutanı Adem Şen ve Ortahisar Kaymakamı Gürkan Demirkale turizmde yaşanan yoğunluk dolayısıyla havalimanında incelemelerde bulundu.

Valimiz İsmail Ustaoğlu turizmdeki yoğunluk dolayısıyla özellikle son dönemlerde uçak seferlerinde artış yaşanması üzerine Trabzon Havalimanı'nda incelemelerde bulundu.

Bakan Soylu, Trabzon’a geliyor! Bakan Soylu, Trabzon’a geliyor!

Trabzon Havalimanına günde 25 uçak iniyor. İstanbul aktarmalı ise 20 uçak geliyor. Günlük ise sadece dış hatlardan 3 bin 500 yolcu geldiği öğrenildi.
2022 yılının 6 aylık döneminde ise Trabzon Havalimanında yolcu trafiği 1 milyon 269 bin 329 olduğu, uçak trafiğinin ise 9 bin 679, 12 bin 175 ton da yük taşındığı kaydedildi.

Trabzon tarihinin en yoğun dönemlerinden birini yaşıyor (1)Trabzon tarihinin en yoğun dönemlerinden birini yaşıyor (4)Trabzon tarihinin en yoğun dönemlerinden birini yaşıyor (3)Trabzon tarihinin en yoğun dönemlerinden birini yaşıyor (2)