Süper Lig'in 35. haftasında Antalyaspor ile evinde karşılaşacak Trabzonspor, büyük kutlamaya hazırlanıyor. Cumartesi günü oynanacak karşılaşmada Trabzonspor, taraftarının önünde şampiyonluk maçına çıkacak. Uçak biletlerinin şimdiden bittiği şehirde, otellerde boş yer kalmadı. Bordo-Mavililer büyük bir heyecanla Antalyaspor karşılaşmasını beklemeye başladı.

trabzoınspor kutlama (1)

Adana Demirspor'un galibiyetiyle Trabzon tamamen şampiyonluk havasında ve Cumartesi günü Antalyaspor'a karşı 1 puan bile işi garanti altına almaya yetecek. Akyazı'daki maçta tarihi ana tanıklık etmek isteyen Trabzonspor taraftarları, 29 ve 30 Nisan tarihlerinde Trabzon'a gelecek uçaklarda boş koltuk bırakmadı. Ayrıca otellerde yüzde 100 doluluk oranına ulaşıldı. Havayolu şirketlerinin maç için gidiş dönüşler de dahil olmak üzere birçok ek sefer koyması bekleniyor. İl ve ilçe belediyeleri, kentte 30 Nisan organizasyonu için şimdiden hazırlıklara başlarken, Trabzonspor Yönetimi çalışmalara hız verdi.

trabzoınspor kutlama (2)

Trabzonspor Kupayı ne zaman alacak?

TFF’nin talimatları gereği, hafta sonunda şampiyonluk garantilense dahi kupa, son iç saha maçında (Altay) veriliyor. Buna rağmen Akyazı’da hedefe ulaşılması halinde, Medical Park Stadı’nda şampiyonluk kutlamasının gerçekleştirilmesi planlanıyor.