Of-Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği, bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi

Of-Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği, pandemi nedeniyle ara verdiği geleneksel bayramlaşma törenini bu yıl Ramazan Bayramı’nın 3. Günü tekrar gerçekleştirdi.

Trabzon hemşehri dernekleri içinde İstanbul’da faaliyet gösteren en güçlü STK’lar arasında bulunan derneğin bayramlaşma töreninin pandemi öncesi dönemlere göre hayli canlı ve kalabalık olduğu gözlendi.

Etkinliğin organizasyonunda özel bir çaba sarf eden Başkan Emrullah Tellioğlu, önümüzdeki dönemde hem medya mensuplarıyla hem de hemşehrileriyle daha sık ve sağlıklı ilişkiler içinde bulunacaklarını ifade ederek şu açıklamayı yaptı: “Kıymetli hemşehrilerimiz, Yaşamış olduğumuz olumsuz koşullar bizleri birbirimizden uzaklaştırmış ve birbirimize hasret kalmıştık.  

Gözden kaçırmayın

Salih Cora: "6 ay sonra ekonomi konuşmayacağız" Salih Cora: "6 ay sonra ekonomi konuşmayacağız"

Of-Hayrat Derneği hasrete son verdi (2)

BAYRAMLAŞMA MERASİMİMİZDE

Bu bayramda hep birlikte kucaklaşarak, hasbihal edip, hasret gidererek bugün bayram tadında bir çifte bayram yaşadık. Sevgi, hasret ve muhabbetle kucaklaşıp bizlere o hasret kaldığımız bayram tadında bir bayram yaşatan, katılım sağlayan, gönül veren ve mesajlar gönderen tüm hemşehrilerimize, basın mensuplarımıza, köy dernek başkanlarımıza teşekkür ve şükranlarımızı sunarız. Bizi biz yapan bu sevgi ve aidiyet bağımız daim olsun inşallah.

Biz birlik ve beraberlik içerisinde daima güçlü kalmaya devam edeceğiz. Sizlerin sevgi, samimiyet ve destekleri bizim bu camiaya hizmet yapmamız için bize büyük bir motivasyon ve sorumluluk yüklemektedir. Bize düşen ise Allah'ın izniyle bu sorumluluğun üstesinden gelmek ve hakkını vermektir”

HABER: Bülent ŞİRİN