Amerikalı Youtuber, Trabzon'daki köylülerle konuşunca şaştı kaldı Amerikalı Youtuber, Trabzon'daki köylülerle konuşunca şaştı kaldı

Trabzon Muhtarlar Federasyonu Başkanı Bekir Aktürk, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik destek açıklamasında bulundu. Başkan Bekir Aktürk, "Düzce'de meydana gelen depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz. 

Terörün kökünü kazıyan uyuşturucu ve çeteye mücadele ile gelecek nesillerimizi korumaya çalışan hemşehrimiz gururumuz İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya yönelik Özgür Özel'in açıklamalarını şiddetle reddediyoruz. Süleyman Soylu'ya yapılan tüm hakaretler sadece teröristleri sevindirir. Özgür Özel siyasetle hakareti ayırt edemiyorsa o onun sorunudur. Sayın Bakanımıza yapılan hakaretin önüne de geçeriz. Terörün kökünü kazıyan Bakanımız Süleyman Soylu'nun yanındayız. Kamuoyuna saygıyla sunuyoruz.

Şehrim ve şehrimin evladına laf söylenmesini hazmedemiyorum. Trabzon'da yaptığı in Trabzon'un değerlerine sahip çıkmak adına bu açıklamayı yapıyorum. Siyasi bir olgu değildir. Bayrağımızın gölgesinde milletimize hizmet etmek görevimizdir. Bizim düstürumuz devlete saygılı olmaktır." ifadelerini kullandı.