Mali Müşavirler Odası’nın seçimleri yaklaşırken heyecan da artıyor. Başkan adayı Cüneyt Hayal üyelere bilbordlardan seslendi

O sene bu sene

Trabzon Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası seçimleri yaklaşırken başkan adaylarından Cüneyt Hayal ilginç çalışma yöntemiyle dikkatleri çekiyor.
Üç adayın yarışacağı seçim öncesinde adaylar üyelere yönelik çalışmalarını sürdürürken geçtiğimiz günlerde başkan adaylığını açıklayan Cüneyt Hayal de ekibiyle birlikte projelerine ilişkin bir de tanıtım toplantısı düzenlemişti. 

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü koronavirüs tehlikesine dikkat çekti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü koronavirüs tehlikesine dikkat çekti

ceyhun hayal


Çalışmalarına oldukça iddialı bir şekilde devam eden Cüneyt Hayal Trabzon’un muhtelif yerlerindeki reklam panolarına verdiği ilanlarla bir yandan üyelerine yönelik projelerini anlatırken bir yandan da Trabzonspor’un bu sezon yakaladığı başarıya atıfta bulunuyor. 
“Birlikte Yöneteceğiz” sloganıyla hareket ettiklerini söyleyen başkan adayı Cüneyt Hayal projelerini başlıklar halinde sıraladıktan sonra “Birçok hedefimiz, projemiz ve fikrimiz var. Geniş ve nitelikli bir ekibimiz var. Bu projeleri de hayata geçirmek için galibe bize bir dönem yeterli olmayacak. Eğer seçilirsek tüm projelerimizi oda üyelerimizle ve bizden sonra gelecek ekiplerle paylaşacağız ki odamızın istikrarı ve geleceği sağlam temellere dayansın. O sene bu sene” ifadelerini kullandı.