Trabzon İmam Hatip Liseleri Mezunları Dernek Başkanı Ali Çolak, sahnesinde imam hatiplilere 'sapık' diyerek hedef gösteren şarkıcı Gülşen'e karşı bugün saat 11.00’da adliyeye giderek suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Şarkıcı Gülşen’in imam hatipliler hakkında 4 ay önce söylediği  "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" sözleri gündem oldu.

“AKIL HASTANESİNE GİTMESİNİ TAVSİYE EDİYORUZ”

Trabzon tarihinin keşfi kadınlar pazarına takıldı! Trabzon tarihinin keşfi kadınlar pazarına takıldı!

Trabzon İmam Hatip Liseleri Mezunları Dernek Başkanı Çolak, bu sözler üzerine suç duyurusu açıklamasında bulunarak “Kendini sanatçı(!) zanneden şarlatan dün LGBT’ci oldu şimdi de utanmadan İmam Hatip camiasını ağzına aldı. Sanatıyla değil skandalları ile gündemde kalmaya çalışan bu şahsa ilk önce akıl hastanesine gitmesini tavsiye ediyoruz.

“HAKARETLERİ KINIYORUZ”

İmam Hatip Okulları, devletin okulları olan eğitim öğretim yuvalarıdır. Devletin okulların da okuyan bu devletin vatandaşlarına hakaret eden bu ve benzeri hakaretleri, tutum ve davranışları kınıyoruz. “SUÇ DUYURUSUNDA BULANACAĞIZ” Yüce Yaradan, ülkemizin birlik beraberliğini muhafaza eylesin. Ülkemizin hassasiyetleri ile alakası olmayan hadsizlere Yüce Yaradan fırsat vermesin. Bu şahsa dernek olarak yarın savcılığa suç duyurusunda bulanacağız. Suç duyurusunda bulunurken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.” ifadelerine yer verdi.