Bölge tanıtım günleri daha çok ses getirir.

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Ankara’da yapılan Trabzon Günleri’nin Trabzon Akyazı’da yapılması için yetkililere seslendi. Çebi, “Trabzon önemli bir şehir. Benim temennim bu Trabzon Günlerini Trabzon Akyazı’da da güzel bir ortamda gerçekleştirmek. Valiliğimizden, belediye başkanlarımızdan, organizasyon paydaşlarımızdan bunu istiyorum. Bölge illerimizin de katılabileceği tanıtımda bölgemizi daha güçlü tanıtırız” dedi.

Trabzon’da yapılacak tanıtım etkinliğine bölge illerinin de dahil olmasını ve Türkiye’de daha çok ses getireceğini kaydeden Çebi, “Pandemide 2 yıl aradan sonra tekrar Ankara’da Trabzon Günlerinde bir araya gelmekten duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Sıradan bir şehir olmadığını da burada göstermiş bulunuyor. Şampiyonluk sonrasında kutlamaların şampiyonu olan şehrin evladı olarak heyecan ve enerji kattık. Trabzon önemli bir şehir. Benim temennim bu Trabzon Günlerini Trabzon Akyazı’da da güzel bir ortamda gerçekleştirmek. Orada da güzel bir etkinlik, dünyayı oraya toplamak Trabzon günlerini orada da icra etmek temennisindeyim.

Trabzon'da sözlü tartışma silahlı kavgaya dönüştü! Trabzon'da sözlü tartışma silahlı kavgaya dönüştü!

Siyasi anlamda bu organizasyonu gerçekleştiren valiliğimizden, belediye başkanlarımızdan, organizasyon paydaşlarımızdan istiyorum ben de siyaseten destek veriyorum. Ortahisar ilçemizde Ortahisar belediyesi yapabilir. Belediye başkanımız bu konularda heyecanlı ve duyarlıdır. Bu temennimi ileteceğim. Özellikle gurbetçilerimizin yoğun olduğu Temmuz ve Ağustos aylarında şampiyon şehre güzel bir etkinlik yakışır.

Trabzon’un tanıtımına daha fazla katkı sağlayacağını yani yöremizde daha fazla tanıtılacağına ve daha farklı aktörlerle Trabzon’u tanıtabileceğimize inanıyorum. Yerel dinamiklerler.. Giresun, Gümüşhane, Rize, Bayburt ve Artvin bölge illerimizin de katılabileceği tanıtımda bölgemizi daha güçlü tanıtırız. Bunlar Trabzon’un zenginliğini gücünü ortaya koyan faaliyetlerdir.” açıklamalarında bulundu.