Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik Merkezi yanındaki spor tesisinin yanında kaçak olarak yapılan yapı yine müdürlük tarafından yıkıldı. 

İlçenin yerel yöneticilerinden görüş alınmadan yapılan yapıya Yomra Belediyesi yıkım kararı çıkarmıştı. Yapılan yapı müdürlük tarafından gelen makinalarla yıkıldı. 

TRÜ Rektörlüğü için adaylığını ilan etti! TRÜ Rektörlüğü için adaylığını ilan etti!

Belediyenin yol planı yaptığı alana bina yapan Trabzon Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğü alınan yıkım kararının ardından yapıyı yıktı. Olaya tepki gösteren vatandaşlar, “Bunu kendiniz yaptınız kendiniz yıktınız. Bu iş bilmezliktir. Devleti zarara uğrattınız. Bu zararı kim karşılayacak? İnsanların cebinden çıkan paraları nasıl heba edersiniz? Bu işin sorumlularına gerekli yaptırım uygulanmalıdır.” dediler.

Öte yandan spor tesisi soyunma kabinlerinin de tadilat programına alınması da eleştirileri yanında getirdi. Vatandaşlar, “Bina yeri dolgu alanı olduğu için her yeri çatlak. Buraya makyaj yapıyorlar, yine masraf ediyorlar. Burası yine çatlayacak belkide yıkılacak. İnsanların canını da tehlikeye atıyorlar. Yetkilileri buraya davet ediyoruz. Bakın içinize sinerse vicdanınız el verirse yapmaya devam edin” diye konuştular.