Trabzon Gençlik Merkezi gönüllülerinin çocuklar için düzenlediği etkinlik çocukların ilgi odağı oldu.

Bekir Sıtkı Tarım aday olmayacağım sözünün arkasında Bekir Sıtkı Tarım aday olmayacağım sözünün arkasında

Elif Nur Gümüş - Her hafta yapılan çocuklara yönelik etkinlik bu haftada Medyan Parkı’nda oldu. Çocuklarla buluşan Gençlik Merkezi genç gönüllüleri, onlarla dans etti, yüz boyama yaptı. Çocuklar tarafından çok fazla talep ve olumlu dönüş aldıklarını söyleyen Gençlik Merkezi gönüllü lideri Nursena Turan,“Hem merkezimizi tanıtıyoruz hem de çocuklarla çok eğlenceli vakit geçiriyoruz” dedi.

“YİNE GELİN ÇOK SEVDİK DİYORLAR”

Trabzon Gençlik Merkezi gönüllü lideri Nursena Turan, çocukların bu etkinliklere çok fazla talepleri olduğunu dile getirdi. Turan “Gençlik Merkezi’nde gönüllü liderim. Bugün de Gençlik Merkezimizle bir etkinlik düzenledik. Hem gençlik merkezimizi tanıtım amacıyla hem de çocuklarımız eğlensin diye zaten sık sık böyle etkinliklerde bulunuyoruz çocuklarla birlikte. Dans ediyoruz, eğleniyoruz aslında bizde onlarla birlikte stres atmış oluyoruz o yüzden bu tarz etkinlikler çok güzel geçiyor. Ebru yapıyorlar, yüz boyama etkinliği yapıyorlar, dans ediyoruz çocuklarla, bazen kostümlü etkinliklerimiz oluyor öyle dans ediyoruz. Çocuklardan çok talep var, çok hoşlarına gidiyor çok mutlu oluyorlar, onlar mutlu oldukça bizde çok mutlu oluyoruz. Bizde bol bol aktiviteler düzenlemeye çalıyoruz çünkü kendileri de ayrılırken ‘yine gelin çok sevdik’ diyorlar o yüzden bizde tekrar tekrar yapmaya çalışıyoruz bu etkinlikleri onlar için” ifadelerini kullandı.

Meydan Parkı çocuklar için şenlendi (4)Meydan Parkı çocuklar için şenlendi (5)Meydan Parkı çocuklar için şenlendi (2)Meydan Parkı çocuklar için şenlendi (3)Meydan Parkı çocuklar için şenlendi (1)-1Meydan Parkı çocuklar için şenlendi (1)