CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu ve İYİ Partili Erkuloğlu Trabzon Büyükşehir Belediyesini eleştirdi.

Fatoş YETİMHELLAÇ - Trabzon’da geçtiğimiz gün akşam saatlerinde kısa süreli etkili olan sağanak yağış bir kez daha kentteki altyapı yetersizliğini ortaya çıkardı. Karadeniz Sahil yolu dereye dönerken trafik kilitlendi, Meydan civarında rögar kapakları tıkandı. Yaşanan aksaklıkları CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu ve İYİ Partili Berrin Erkuloğlu eşletirdi. Hacısalihoğlu, “Her şey günü birlik geçiştirilmeye çalışılıyor. Yeni hafta hangi şenlikte ya da festivaldesiniz?” dedi.

 

BU HAFTA HANGİ ŞENLİKTESİNİZ?

Umut Vakfı'nın Bireysel silahsızlanma afiş yarışmasında ödüller sahiplerini buldu Umut Vakfı'nın Bireysel silahsızlanma afiş yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

Başkan Hacısalihoğlu, Trabzon’da sorunların halının altına süpürüldüğünü ve şehri yönetenlerin nasıl algıya oynadığını anlatarak, “Kısa süreli yaz yağmuru sonrası felç olan sahil yolunun görüntüleri haber sitelerinde yerini aldı. Demek ki futbol ve festivallerle şehir yönetilmiyor. Mış gibi yapmaya gerek yok alt yapıdan üst yapıya birçok sorunla karşı karşıyayız. Önlem mi? İşte o yok. Her şey günü birlik geçiştirilmeye çalışılıyor. Yeni hafta hangi şenlikte ya da festivaldesiniz?” dedi.

ZEYTİNLİK’TEN DERE AKTI

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi İYİ Parti Üyesi Berrin Erkuloğlu ise Zeytinlik yokuşunun adeta dereye dönen görüntülerini paylaşarak yaşanan durumu göz önüne serdi. Erkuloğlu, “An itibari ile zeytinlik yokuşu zeytinlik deresi oldu akıyor. Rögarlar mı? Biçare!” dedi.