Trabzon Emniyeti, sosyal medyadan fuhuş, ruhsatsız tabanca ve uyuşturucuya geçit vermedi.

Trabzon’da Emniyet, suça ve suçlulara karşı mücadelesini hız kesmeden sürdürüyor. Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda, D.A. isimli şahıstan; 1 adet ruhsatsız tabanca, tabancaya ait şarjör ve 2 adet fişek ele geçirildi. 

Akçaabat İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda; “Çocuğa Karşı Cinsel Taciz” suçundan hakkında 6 ay 7 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan T.K. isimli şahıs yakalanarak cezaevine gönderildi. Yine Akçaabat İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda V.S. isimli şahsın bulunduğu araç içerisinde ve üzerinde yapılan aramada; bir miktar esrar, bir miktar metamfetamin ve 1 adet uyuşturucu kullanımına yarayan cam düzenek bulundu. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda ise O.K. isimli şahıstan; 1 adet suikast silahı olarak bilinen tabanca, bu tabancaya ait 8 adet fişek, 9 Blister halinde 113 adet Sentetik Ecza ele geçirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon'da! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon'da!

SOSYAL MEDYADAN FUHUŞ

Ahlak Büro Ekiplerince Ortahisar ilçesinde Sosyal Medya hesabı üzerinden müşteri temin ederek fuhuş yaptığı tespit edilen 1 şahıs ile birlikte olduğu şahıs ve yer temin eden kişi yakalandı.  Şahıslar, hakkında fuhşa teşvik aracılık ve zorlama suçundan soruşturma başlatıldı.

Emniyet göz açtırmıyor (2)Emniyet göz açtırmıyor (3)Emniyet göz açtırmıyor (1)