Trabzon Büyükşehir Belediyesinde pazarlık usulü ihaleler devam ediyor.

Songül MAZLUM - Trabzon Büyükşehir Belediyesi, pazarlık usulü ile iki yeni ihale daha gerçekleştirdi. Patlatma hizmeti ve damperli kamyon kiralanması (sürücü dahil) işleri için gerçekleştirilen ihalelerde toplam sözleşme bedeli 3 milyon 710 bin TL oldu.  5 Temmuz 2022-31 Aralık 2022 tarihler arasında sürücü dahil damperli kamyon kiralama işi için belediyenin kasasından  3 milyon 34 bin TL çıkacak. Patlatma hizmeti içinse 675 bin TL ödenecek.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, pazarlık usulü ile iki yeni ihale daha gerçekleştirdi. Patlatma hizmeti ve damperli kamyon kiralanması (sürücü dahil) işleri için gerçekleştirilen ihalelerde toplam sözleşme bedeli 3 milyon 710 bin TL oldu.  5 Temmuz 2022-31 Aralık 2022 tarihler arasında sürücü dahil damperli kamyon kiralama işi için belediyenin kasasından 3 milyon 34 bin TL çıkacak. 180 gün sürecek iş için sözleşme, Ankara adresli Sofistik Gıda Turizm Tekstil Makina Bilgisayar Yazılım İnşaat İmalat İthalat İhracat Sağlık Taşımacılık Ve Tur Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi adresine verildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü Trabzon'da çalışmalarına son sürat devam ediyor Karayolları Genel Müdürlüğü Trabzon'da çalışmalarına son sürat devam ediyor

PATLATMA AKÇAABAT’TA YAPILACAK

Patlatma hizmeti başlığında gerçekleştirilen ihaleye göre, Masdağlar Ticaret Limited Şirketi ile 675 bin TL’ye sözleşme imzalandı. Akçaabat ilçesine bağlı Cevizli Mahallesi hammadde üretim sahasında 1 Temmuz ve 31 Aralık tarihleri arasında patlatma yapılacak.