UYUŞTURUCUDA YAKALANAN YÜZME HOCASI HALA BÜYÜKŞEHİRDE ÇALIŞIYOR

22 Ekim 2021 Cuma 10:15
UYUŞTURUCUDA YAKALANAN YÜZME HOCASI HALA BÜYÜKŞEHİRDE ÇALIŞIYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Eski Vali Murat Zorluoğlu nasıl bir yönetici? Bir yöneticiyi yönetim tarzından ve uygulamalarından tanıyabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesinin yüzme hocaları var. Bunlar Büyükşehirin kadrosunda ve çocuklara yüzme öğretiyor.

Bu hocalardan biri sahilde arkadaşlarıyla birlikte uyuşturucuda yakalanıyor. Hepsi beraber savcılığa sevk ediliyor. Ancak her nedense Büyükşehirin hocası serbest kalıyor. Savcılık Büyükşehir Belediyesine hakkında soruşturma yapılmasını istiyor. Normalde görevine son verilmeli. Zira böyle bir hocaya kimse çocuğunu emanet etmek istemez.

Her nedense bize ulaşan bilgilere göre soruşturma da açılmıyor. Veya açılıp kapatılıyor. Şimdi buradan Murat Başkana sormak istiyoruz. Belki bugün ya da yarın savcılık evrakını da paylaşacağımız bu olayla ilgili gerçek nedir? Hakikaten uyuşturucuda yakalanan yüzme hocanızı hala belediyede tutuyor musunuz? O hocanın çocukları eğitmesine hala izin veriyor musunuz? Soruşturma açmışsanız kamuoyunu bilgilendir misiniz? Açmadıysanız savcılığa cevap yazdınız mı?

Sayın Başkan bu olayı da bir zamanlar kadınlı olduğu iddia edilen ve içinden daire başkanlarınızın çıktığı trafik kazası gibi kapatmaya kalkışmayın. O zamanlar, “Bu işin peşini bırakmayacak, sonuna kadar gideceğiz.”demiştiniz. Ama unutturmaya kalktınız. Biz unutmadık. Bunu da ikinci sıraya kaydediyoruz. Trabzon halkına hatırlatmayı da görev bilerek. Bu arada bir hatırlatma daha yapmak istiyoruz. Damlarda içki içen daire başkanı ya da etrafınızdakileri uyarınız. Dedikodusu o kadar büyüdü ki işin şuyuu vukuundan beter olmaya başladı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasa dışı, tehdit ve rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlâka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü malî, hukukî, cezaî, idarî sorumluluk içeriği gönderen üye/üyelere aittir.