Trabzon'da yıllardır atıl durumda olan Beşikdüzü Teleferik için Beşikdüzü Belediyesi tarafından yapılan ihaleye giren olmadı.

Yaşanan gelişme üzerine Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun’u eleştiren Beşikdüzü Belediyesinin MHP’li Üyesi Önder Öztürk, “Milyon dolarlık yatırım elde kaldı…. Bugün yapılan teleferik ihalesine giren olmadı. Niye olsun ki! Üç yıldır kötüle, algı yap, aşağıla, sen yapamadın başkası yaptı. Komplekse gir… Yatırımcıyı kov. Tasını tarağını toplayıp gidin de. Burada Arap yatırımcı istemiyoruz ırkçılık yap. Çürüt, paslat… Kendi malın olsa böyle mi yapardın?” eleştirilerinde bulundu.

Teleferikte yine hüsran 2

Yıllardır atıl durumda olan Beşikdüzü Teleferik için Beşikdüzü Belediyesi tarafından yapılan ihaleye giren olmadı. Yaşanan gelişme üzerine Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun’u eleştiren Beşikdüzü Belediyesinin MHP’li Üyesi Önder Öztürk, “Milyon dolarlık yatırım elde kaldı…. Bugün yapılan teleferik ihalesine giren olmadı. Niye olsun ki! Üç yıldır kötüle, algı yap, aşağıla, sen yapamadın başkası yaptı. Komplekse gir… Yatırımcıyı kov. Tasını tarağını toplayıp gidin de. Burada Arap yatırımcı istemiyoruz ırkçılık yap. Çürüt, paslat… Kendi malın olsa böyle mi yapardın?” eleştirilerinde bulundu.

Teleferikte yine hüsran

Trabzon'da 2 farklı adrese eş zamanlı operasyon! Trabzon'da 2 farklı adrese eş zamanlı operasyon!

Teleferiğe işe birilerini mi soktu?

Başkan Uzun’a yönelik çeşitli ithamlarda da bulunan Meclis Üyesi Öztürk, “‘Nisanda çalışacak, haziranda çalışacak, Büyükşehir alacak.’ Oyalan oyalan… İhaleyi kimselere duyurmamaya çalış. Sosyal medya hesabından paylaşma, gazeteler billboardlara sakın ilan verme. Kimseler duyması.  Karadeniz’in şakır şakır turist kaynadığı bu günlerde bu esnafa, bu ilçeye yaptığınız zarar en az bir milyon dolardır… Bir kere bir misafir bindirmedin, gezdirmedin, ‘Teleferiğimiz var.’ diyemedin. Yeğenini, ilçe başkanını oğlunu, meclis üyesinin oğlunu teleferikte işe sokarken iyiydi… Bu olup bitenlerin Beşikdüzü halkı esnafı, bu zor günleri farkında ve bunları unutmayacaktır… Beşikdüzü Ramis Uzun’dan büyüktür. Bunu en yakın zamanda göreceksin…” açıklamalarında bulundu.