Ak Parti Trabzon İl Teşkilatı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin katılımıyla Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı düzenledi.

Turizmde dil sorunu büyüyor! Turizmde dil sorunu büyüyor!

İl Başkanı Sezgin Mumcu, “Bizim bir davamız var. Ülkemizin dönüm noktası olan 2023 seçimlerine 10 aydan az zaman kaldı. 2023 seçimlerini sırtlayacak kadrolarız. Muhalefetin hangi masada oturduğu masaya kimin Gül uzattığı bizim asla gündemimiz olamaz. 2023 seçimleri Türkiye’nin olduğu gibi partimiz için de dönüm noktasıdır. STK’larımızla hemşehri derneklerimiz ve gençlerimizle gerçekleştirdiğimiz toplantıda Trabzon’dan İstanbul’a gönül köprüsü olacak. 61 günde 100 program mottosuyla ilçe programlarımızı planladık. Vatandaşlarımızla bir araya geldik.

ak parti trabzon 2 (2)

Gece gündüz demeden çalışmak zorundayız. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in HDP’ye bakanlık verilebilir açıklamalarını gördük. İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ise HDP ile beraber olmayız açıklamaları var.. iç sesleri HDP derken dış sesleri CHP diyenlere müsade edecek miyiz? Hiç bir zaman masanın oyunlarına boyun eğmeyeceğiz.” diye konuştu.

ak parti trabzon 2 (1)

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Mustafa Nuri Kabaktepe, “Bizim Büyükşehir Belediye Başkanımızın 3 yılda yaptığını İBB Başkanı İstanbul’da yapamadı. Önümüzde 2023 var. Cumhurbaşkanımız yeniden seçileceğine inanıyorum. Hırsınız için bu memleket için milli manevi değerlerden feda etmeyeceğiniz ne kaldı? İktidar olamamışsınız hırsınız var. CHP Genel Başkanına sormak istiyorum. Ömer Halis Demir’i şehit edenleri general mi yapacaksın? 3-4 yıldır ülkemiz sorunlar yumağın içerisinden geçiyor.

ak parti trabzon 2 (3)

Cumhurbaşkanınız konuşmalarının her birinde milletimizin umuduna ne yapılması gerekiyorsa onu söylüyor. Bir hafta çiftçimiz bir hafta öğrencimiz bir hafta memurumuzla ilgili bir şeyler söylüyoruz. Bir takım tıkanmışlıklar dünya ölçeğinde ülkemize yansıyan durumlar var. Ancak bu durumu 3 yıldır en iyi yöneten Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bundan da önce çıkacak olan biziz.  Önümüzü kesecekler biz de yorulmadan devam edeceğiz.

Şampiyon oldu Trabzonspor. Öyle bir kutlama yaptınız ki tüm dünya duydu. 2023 akşamı Trabzon’da öyle bir kutlama yapacağız ki Recep Tayyip Erdoğan’ın yine yeniden seçilme törenini de tüm Trabzon’dan Dünyaya kutlama böyle olur.” ifadelerine yer verdi.