Toyota Plaza Ayyıldız yüksek satış performansıyla ödülün sahibi oldu.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. dijital ortamda gerçekleştirdiği bayi toplantısında, 2021 yılı boyunca öne çıkan Toyota Yetkili Satıcı ve Servisleri’ni ödüllendirdi.

Toyota Plaza Ayyıldız ise, yüksek satış performansıyla 2021 yılına damga vuran bayilerden oldu. Dijital ortamda tüm bayilerin katılımıyla gerçekleştiren ödül töreninde, Toyota Plaza Ayyıldız’a Satış Performansı İkincilik Ödülü verildi.

Türkiye’de en iyi ikinci satış performansına imza atan Toyota Plaza Ayyıldız’ın Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yıldız’a ödülü, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. COO’su İsmail Ergun tarafından takdim edildi. Bu anlamlı ödülü tüm bayi çalışanları adına alan Adnan Yıldız, dijital ortamda hatıra fotoğrafı çektirerek teşekkürlerini sundu.

Ortahisar Belediyesi, ek protokol ile işçi maaşlarında iyileştirme yapacak Ortahisar Belediyesi, ek protokol ile işçi maaşlarında iyileştirme yapacak

Müşteri memnuniyetini her zaman odak noktasına alarak hizmet veren Toyota Plaza Ayyıldız, Trabzon’da hem satış hem de satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Toyota Plaza Ayyıldız’ın gösterdiği başarı, Toyota Türkiye tarafından sunulan Satış Performansı Ödülü ile taçlandı.