Ticaret Bakanı Mehmet Muş, yarın Trabzon’a geliyor. Trabzon’dan öncelikle Artvin’e geçecek olan Bakan Muş 17 Nisan Pazar günü ise Trabzon’da bir takım program ve ziyaret gerçekleştirecek. Trabzon’da birçok kurumu ziyaret edecek olan Bakan Muş, saat 16.00’da TTSO’yu ziyaret edecek. Bakan Muş’un nezdinde TTSO, TTB ve DKİB organizasyonluğunda pazar günü istişare toplantısı gerçekleştirilecek.

Ak Partili Selahaddin Çebi: "ORTAHİSAR HAZIR" Ak Partili Selahaddin Çebi: "ORTAHİSAR HAZIR"

TTSO, istişare toplantısında üyelerine form gönderdi. Bu formda Bakan’a sunulması için sorunları ve çözüm önerileri istendi. Esnaf ve firmalara gönderilen formda şunlar belirtildi: “Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Trabzon Ticaret Borsası ve Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği organizasyonunda, 17 Nisan 2022 Pazar günü Ticaret Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muş’un katılımlarıyla istişare toplantısı yapılacaktır. Toplantıda dile getirilmesini istediğiniz sorun ve çözüm önerilerinizi  yer alan formu doldurarak 15 Nisan 2022 Cuma günü saat 17:30'a kadar göndermenizi rica ederiz.”

Trabzon’da firma ve esnafın sorunları Bakan Muş’un katılımıyla masaya yatırılacak. Ekonominin kötü gittiği günlerde esnafın sorunu Bakana iletilmiş olacak.