Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına seçilmesine kesin gözüyle bakılan Mehmet Büyükekşi yönetimini netleştirirken gözler Fuat Guguloğlu’na çevrildi. 

Guguloğlu'ndan örnek davranış! TFF yönetimine neden girmediği ortaya çıktı Guguloğlu'ndan örnek davranış! TFF yönetimine neden girmediği ortaya çıktı

16 Haziran Perşembe günü yapılacak olan kongre futbol kamuoyu yoğun ilgi gösteriyor.  Daha önce TFF ve Trabzonspor Kulübü dahil bir çok başarılı projeye imza atan, önemli kurumlarda yöneticilik ve başkanlık makamına hizmet eden Guguloğlu, Mehmet Büyükekşi tarafından da kabul gördü. 

FUAT GUGULOĞLU KİMDİR? 

Fuat Guguloğlu, Türkiye'nin en büyük reklam ajanslarından Medialife ve Medialiven ajans başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu eski yönetim kurulu üyesi, Trabzonspor eski başkanı Nuri Albayrak'ın danışmanı, transfer ve iletişim kurulu üyesi, Türkiye güreş federasyonu eski yönetim kurulu üyesi, basın sözcüsü, Ofspor ve Yalıspor eski ikinci başkanı ve şu anda da Giresunspor asbaşkanlığı görevini yürütüyor. 

Liyakat konusunda önemli bir kariyer edinen Fuat Guguloğlu’nu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da yakından tanırken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Spor bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’da destek veriyor. 

Guguloğlu bugün Ankara’da bazı görüşmelerde de bulundu.