Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ekşi katıldığı bir programda Fenerbahçelilerin heveslerini kursaklarında bıraktı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, bir televizyon kanalında katıldığı programda gündeme dair çok önemli açıklamalar yaptı. Büyükekşi, yabancı oyuncu sınırı, Süper Lig sosyal medya hesabını ve Fenerbahçe'nin oynanmasını talep ettiği 2010/11 sezonu Süper Kupa maçını anlattı.

tff-8

"Türkiye'de herkes 'bana daha fazla adalet olsun' diyor"

Türk futbolu hakkında değerlendirmelerde bulunan Büyükekşi, "Türk futbolunun en değerli sorunu güvendir. Kimse kimseye güvenmiyor. İnşallah bu inancı sağlayacağız. Türkiye'de herkes adalet istiyor. Ama herkes benim için daha fazla adalet olması lazım diyor. Bana daha farklı şeyler yapılsın istiyor. Geçtiğimiz dönemde hakemlerle ilgili ortaya çıkan sorunlar futbolumuzu olumsuz etkiledi" dedi.

Trabzonspor’un yeni transferi Marc Bartra’dan taraftara mesaj var! Trabzonspor’un yeni transferi Marc Bartra’dan taraftara mesaj var!

"Süper Kupa finalinin oynatılmasının kimseye bir faydası yok"

Konuyla ilgili açıklamasına devam eden Büyükekşi, şunları söyledi: "1959 öncesi şampiyonluklar şu an gündemimizde değil. Gündemimizde başka projeler var. 2010/11 Fenerbahçe-Beşiktaş Süper Kupa Finali'nin oynatılmasının da bence kimseye bir faydası yok. Gündemimizde Trabzonspor-Sivasspor maçı var."