Avcı ne düşünüyor?

Süper Lig’de şampiyonluk için geri sayıma geçen Trabzonspor’da taraftarın gözü Teknik Direktör Abdullah Avcı’da…
Bordo-mavili taraftarlar geçtiğimiz hafta Gaziantep FK ile oynanan maç sonrası takımın hafta içi yapılacak bir antrenmanının Akyazı Medical Park Stadı’nda taraftara açık yapılması için sosyal medyada kampanya başlattı. Bütün taraftar gruplarının ortaklaşa öncülük ettiği bu taleple ilgili yapılan paylaşımlar ise bir anda gündeme oturdu. Bordo-mavili taraftarlar Teknik Direktör Avcı’dan statta coşkulu tribünler önünde yapılacak antrenmanın takım için de önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacağını ifade ederek “Hocamız bizden ne istediyse biz yaptık ve her maç o stadı tıklım tıklım doldurduk. Şimdi hocamızdan böyle bir talebimiz var. Hocamızın da bizi kırmayacağını ümit ediyoruz” dediler. 

Trabzonspor darphanesi iş başında! Trabzonspor darphanesi iş başında!

BUGÜN KARAR VERİLECEK

Öte yandan dünü izinli olarak geçiren Trabzonspor’da Karagümrük maçının hazırlıkları bugün yeniden başlayacak. İznini İstanbul’da ailesinin yanında geçiren Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın bugün Trabzon’da olacağı öğrenilirken antrenmanın statta yapılmasına ilişkin kararın de gün içinde netleşeceği öğrenildi. Bordo-mavililerin taraftarların stadı doldurma ihtimali üzerinde görüş alışverişinde bulunduğu ve bugün kararın verileceği belirtildi. 

TARAFTARIN O AÇIKLAMASI

Bordo-mavili taraftar gruplarının antrenmanın statta yapılması için yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:
“Sandıklardan bayrakların çıkarıldığı Hasretin Vuslat arefesinde olduğu şu günlerde, mücadele için “Dalgalı denizleri” seçen hocamızdan talebimizdir. Vira deyip yelken olmaya geliyoruz! Karagümrük müsabakası öncesi takımımızın idmanını Akyazı’da yapmasını, taraftarıyla buluşmasını istiyoruz. Abdullah hocamızdan acil koduyla ricamızdır.”