Bordo-Mavili ekip perşembe ya da cuma günü Akyazı’da alev ateş tribünler önünde antrenman oluşturmaya hazırlanıyor. Taraftarın daha önce yönetimden istediği Akyazı'da açık antreman artık gerçekleşiyor

Sezon başından beri Akyazı’yı tıklım tıklım dolduran Trabzonlu futbolseverler, Karagümrük maçı öncesi Abdullah Avcı’ya seslenmiş ve ortak açıklamayla bir antrenmanın Medical Park Stadı’nda taraftarlara aleni şekilde yapılması istenmişti. Trabzonspor'un başarılı teknik direktörü Abdullah Avcı, taraftarların arzusunu bu hafta gerçekleştirmeyi düşünüyor.

Perşembe ya da Cuma taraftara açık olacak

Trabzon’a yeni bir müze kazandırılacak Trabzon’a yeni bir müze kazandırılacak

Avcı’nın sonucuna göre; Perşembe ya da Cuma günü Akyazı’da idman olması bekleniyor. Bordo-Mavili taraftarlar, müjdeli haberi sabırsızlıkla bekliyor. Şüphesiz ki antrenmanın taraftara açılması halinde Medical Park Stadı tarihi günlerinden birini yaşayacak ve şampiyonluk maçının da provası yapılacak. Adana Demirspor galibiyeti sonrasında gece yarısı saat 01.30 olmasına rağmen binlerce bireyin Trabzon Havalimanı’na akın ettiği düşünülürse, Akyazı’daki antrenmanda 40 bin kişilik tribünlerin tamamen dolması planlanıyor. Kulübün konuyla alakalı olarak bugün ilan yapacağı öğrenildi.