Turkuvaz Medya Grubu'nun sahibi olduğu Sabah Gazetesi ve Türkiye'nin en çok okunan spor gazetesi Fotomaç tarafından düzenlenen Uluslararası Futbol Ekonomik Forumu (UFEF) tarafından düzenlenen 'Süper Ligin En İyileri Ödül Töreni', bugün Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Uğur Dündar açıkladı! Trabzonspor o konuda Fenerbahçe'ye destek oldu Uğur Dündar açıkladı! Trabzonspor o konuda Fenerbahçe'ye destek oldu

Sabah Yönetim Kurulu Üyesi ve Reklam Genel Müdürü Ceyda Uzman, Turkuvaz Dergisi Genel Müdürü Turkuvaz Medya İcra Kurulu Üyesi Yasemin Gebeş ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin açılış konuşmalarıyla başlayacak törende Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu önemli açıklamalarda bulunacak. Bakan Kasapoğlu, konuşmasının ardından Ampute Milli Takımı'na "Futbolda Tarih Yazarları Ödülü"nü verecek.

Süper Lig'de en iyiler belli olacak

Türkiye'nin en çok okunan spor gazetesi Fotomaç tarafından düzenlenen Süper Lig'in En İyileri Ödül Töreni, Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan'ın konuşmasıyla başlayacak. Ödül töreni ufef.org, Sabah TV, Fotomaç TV ve Fotomaç, Sabah Gazetesi ve A Spor Youtube kanallarından da canlı olarak izlenebilecek.

Ahmet Ağaoğlu katılacak

Futbol Ekonomisi ve Kulüplerin Finansmanı özel oturumunda Sabah Gazetesi Spor Müdürü Murat Özbostan, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'i ağırlayacak.