Trabzonspor’un Sivasspor’la karşı karşıya geldiği Süper Kupa Finali maçını Millet Bahçesi'nde yayınlandı. O sıra maçın heyecanına kapılan bir aile iki yaşındaki çocuklarını kaybetti.

Ak Partili Selahaddin Çebi: "Bakan Soylu kırmızı çizgimizdir" Ak Partili Selahaddin Çebi: "Bakan Soylu kırmızı çizgimizdir"

Trabzonspor’un Demirgrup Sivasspor’la karşı karşıya geldiği Süper Kupa Finali, Avni Aker Millet Bahçesi’nde kurulan dev ekranla vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi. Maç sırasında önce 2 yaşında bir çocuğun bulunduğu anons edilerek ailesinin sahnenin sağ tarafına gelmesi istendi. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra bu kez yabancı uyruklu bir çocuğun ailesini kaybettiği ifade edilerek, evladını kaybedenlerin sahnenin sağ tarafına gelmesi istendi.

Kaybolan çocuk için anons yapıldı

Süper Kupa coşkusunun sürekli bölünmesi üzerine bu kez, “Kaybolan çocuklar için daha anons yapmayacağız. Kaybolan çocuklar da evladını kaybedenler de sahnenin sağ tarafına gelsin. Biz burada yardımcı oluruz.” anonsu yapıldı.  Futbol tutkunlarının maç coşkusuna kaptırıp evlatlarını bile kaybetmesi şaşkınlık yarattı.