Ünlü KABZIMAL, Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu’nun geçtiğimiz günlerde Trabzonspor ve şampiyonluk yıllarının efsane kaptanı Şenol Güneş hakkında yaptığı açıklamalara TEPKİLER çığ gibi büyüdü.

61medya.com’un ‘Toroğlu ya özür dileyecek ya da kovulacak’ haberi büyük ilgi ve destek gördü. Dün en çok okunan haberler arasında yer alan haberimiz TURKUAZ MEDYA yönetiminin de dikkatini çekti. Dün akşam ASPOR yayınına bağlanmak zorunda kalan Erman Toroğlu bağlanma nedeni TFF başkanının istifası olsa da konuşmasının sonunda Trabzonspor ve Şenol Güneş ile ilgili söylediklerinin, yazdıklarının doğru olduğunu itirazı olanın ise mahkemeye gidebileceğini söylemesi pes dedirtti.

Trabzonspor'un eski futbolcusu Carl Medjani Monaco maçında Trabzonspor'un eski futbolcusu Carl Medjani Monaco maçında

80’Lİ YILLARIN sonunda Trabzon’da yönettiği maçlarda sürekli olaylara sebebiyet veren ancak son önemlerde Turkuaz medyaya sığınan Erman Toroğlu’nun Trabzonspor’un tam 38 yıl sonra şampiyonluğa giderken ortaya attığı bu mesnetsiz çirkin suçlamalara ağır bir şekilde cevap verilmesi istendi.

Trabzonspor taraftarı ‘Erman Toroğlu belli oldu ki Turkuaz’dan aldığı maaş kadar Trabzonspor’u savundu. Dijiürkten neden kovulduğu şimdi ortaya çıktı. Bu adama Trabzonspor camiası gerekli dersi vermelidir’ tepkisini gösterdiler.