Süper Lig ekiplerinin transfer gündeminde olan Alexander Sörloth'un Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edildi.

Adı aylardır Süper Lig ekipleri ile anılan Alexander Sörloth için flaş bir iddia ortaya atıldı. Trabzonspor ile Süper Lig'de gol kralı olduktan sonra Leipzig'e transfer olan Sörloth, Almanya'da bekleneni verememişti. Sörloth'un o dönemde adı Trabzonspor ile anılırken, Norveçli golcü Real Sociedad'a kiralanmıştı.

sorloth transfer trabzonspor

Dorukhan Toköz kaldığı yerden devam ediyor! Yine zirvede... Dorukhan Toköz kaldığı yerden devam ediyor! Yine zirvede...

İspanya'da da kendini bulamayan Sörloth tekrar Almanya'nın yolunu tuttu. Ara transfer döneminde oyuncuya teklif gitse de, Norveçli Türkiye'yi seçenekler arasında değerlendirmemişti.

sörloth 22-1

Sörloth'ta Trabzonspor faktörü

Golcü arayışlarını sürdüren Fenerbahçe işini şansa bırakmak istemiyor. Sarı lacivertli takımın yeni hocası Jorge Jesus Sörloth için yönetime onayı verdi. Transfer için harekete geçen Fenerbahçe'nin Alexander Sörloth ile anlaştığı ve arada sadece pürüzlerin kaldığı iddia edildi. Ancak Leipzig Süper Lig'de bir başka takımın teklifini kabul etse dahi Trabzonspor'u da bilgilendirmesi ve Sörloth'u teklif etmesi gerekli. Bordo mavili takımda yönetimin Sörloth konusunda ne aksiyon alacağını gelecek gösterecek.