Antalya'da Özkan G. isimli bir şahıs sokakta tartıştığı kız arkadaşı Naciye K.'yı vahşi bir şekilde bıçakla boğazından yaraladı.

Antalya'nın Kepez ilçesinin Yenimahalle 2435 caddesinde saat 19.00 sıralarında meydana gelen olayda Özkan G. sevgilisi Naciye K. ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında Özkan G., Naciye K.'yı yanındaki bıçakla boğazından ve boynundan defalarca yaraladı. Naciye K. bıçak darbeleriyle yere düşerken, sesleri duyan komşular sokağa çıkarak müdahale etmek istedi.

sevgilisinin-bogazini-bicakla-kesti-yanina-15050477_5909_m

Vatadanşları bıçakla tehdit etti

Elinde bıçak olan Özkan G., Naciye K.'nın yanına kimsenin gelmesine  izin vermedi. Daireden çıkan iki kişi Özkan G.'yi ikna etmeye çalışsa da Naciye K.'nın başını ayaklarının arasına alan Özkan G., insanları bıçakla tehdit etti.

Cemal Enginyurt olayında yeni gelişme! Tutuklandı Cemal Enginyurt olayında yeni gelişme! Tutuklandı

sevgilisinin-bogazini-bicakla-kesti-yanina-15050477_8928_m

Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesi ve vatandaşların artan tepkisinin ardından Özkan G. yaya olarak kaçtı. Naciye K., olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri Özkan G.'yi yakalamak için çalışmalara başladı.

O anlar kameralara yansıdı

Özkan G.'nin Naciye K.'yı bıçakladıktan sonra yere yatırdığı ve yanına kimseyi yaklaştırmadığı görüntüler ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde 2 tane erkeğin Özkan G.'yi ikna etmeye çalışmasının yanı sıra, Naciye K.'nın ambulansa alınması yer alıyor.