Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında usta şunları söyledi;

Trabzon tarih boyunca, bu toprakların bekası, Milletimizin İstiklali, bayrağımız ve ezanlarımız için bedeller ödemiştir. Bu bedelleri öderkende asla gözünü budaktan saklamamış şehirlerden olmuştur. Bu şehrin oluşturduğu karakter anlayışında ahlak ve erdem vardır. Kendi içinden çıkan değerlere sahip çıkmak, hizmet edeni takdir etmek vardır" dedi.

TRABZON TARİH BOYUNCA, BU TOPRAKLARI BEKASI, MİLLETİMİZİN İSTİKLALİ BAYRAĞIMIZ EZANLARIMIZ İÇİN BEDDELLER ÖDENMİŞTİR.

BU BEDELLER ÖDERKENDE ASLA GÖZÜNÜ BUDAKTAN SAKLAMAMIŞ, İNSANLARIN ŞEHRİ OLMUŞTUR. BU ŞEHRİN OLUŞTURDUĞU KARAKTER ANLAYIŞINDA AHLAK VE ERDEM VARDIR.

KENDİ İÇİNDEN ÇIKAN DEĞERLERE SAHİP ÇIKMAK, HİZMET EDENE TAKDİR ETMEK VARDIR.

ÜLKEMİZİN VE ŞEHRİMİZİN EN ÖNEMLİ DEĞERLERİNDEN BİRİSİ OLAN, MİLLETİMİZİN ÜSTÜNDEN TERÖR GÖLGESİNİ KALDIRIP HER YERDE HUZUR ve Ou VEREN İKLİMİNİ OLUŞTURAN İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SN. SÜLEYMAN SOYLU'YA KENDİ ŞEHRİNDE İFTİRA VE HAKARET ETME CÜRETİNİ GÖSTEREN CHP GURUP BAŞKAN VEKİLİ ÖZGÜR ÖZEL'İN SARFETTİĞİ SÖZLERİ KINADIĞIMIZI İFADE ETMEK İSTİYORUZ.

TRABZON STK'LARI OLARAK İÇİŞLERİ BAKANIMIZIN BİZLER İÇİN KIRMIZI ÇİZGİMİZ OLDUĞUNU BELİRTİYORUZ. BİZİM TEPKİMİZ SİYASAL BİR TEPKİ DEĞİLDİR. BİZ SADECE GECE GÜNDÜZ ÜLKESİ MİLLETİ VE DEVLETİ İÇİN BÜYÜK FEDAKARLIKLAR YAPMIŞ OLAN ŞEHRİMİZİN EVLADINA YAPILAN HAKSIZ VE FÜTURSUZ SALDIRGANLIĞA KARŞI ÇIKIYORUZ.

TRABZON'UN HER KÖŞESİNDE HİZMETLERİ OLAN BAKANIMIZIN SONUNA

KADAR ARKASINDAYIZ.

ÖZGÜR ÖZEL'İN ŞANLI ORDUMUZUN TERÖRLE MÜCADELESİNE NEDEN DESTEK VERMEDİKLERİNİ AÇIKLASIN. TEZKEREYE NEDEN HAYIR DEDİKLERİNİ AÇIKLASIN. TEZKEREYE NEDEN HAYIR DEDİKLERİNİN HESABINI VERSİN. TERÖRİSTLERİ NEDEN YÜREKLENDİKLERİNİ İZAH ETSİN. TRABZONLULAR OLARAK LUZUMSUZ VE GEREKSİZ İFTİRALARLA, DEĞERİMİZ OLAN EVLATLARIMIZA SALDIRILMASINA ASLA RAZI OLAMAYIZ.

Trabzon'da hamsi bereketi! Fiyatlar ise... Trabzon'da hamsi bereketi! Fiyatlar ise...

TEKRAR İFADE EDİYORUZ SÜLEYMAN SOYLU BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR. EVLADIMIZ KARDEŞİMİZ AĞABEYİMİZDİR.

Basın açıklamasına katılan STK'lar;

WhatsApp Görsel 2022-11-24 saat 14.12.46

WhatsApp Görsel 2022-11-24 saat 14.10.02