Bir zamanlar Acun Ilıcalı'nın eşi olan Şeyma Subaşı insanlar tarafından aratılmaya başlandı. Kullanıcılar Arama motorlarına Şeyma Subaşı Kimdir, kaç yaşında, nereli sorularını sormaya başladı.

Şeyma Subaşı, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Okul eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'nda bitiren ve 16 yaşından beri modellik yapan Şeyman Subaşı kısa sürede kariyer basamaklarını tırmandı.

Haftalık koronavirüs vaka tablosunu açıklandı! Haftalık koronavirüs vaka tablosunu açıklandı!

Şeyma Subaşı Kimdir Nerede doğdu, kaç yaşında (3)

Takvimler 2008 yılını gösterdiğinde Subaşı Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak istediği dereceyi elde edememiştir. Aynı yıl içinde Şeyma Subaşı Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılarak, yapımcı Acun Ilıcalı ile ilk teması kurmuş oldu.

Şeyma Subaşı Kimdir Nerede doğdu, kaç yaşında (4)

Şeyma Subaşı'nın çocuğu var mı ?

İlişkileri ileryen Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sosyal medyada Şeyma Subaşı ile kareler paylaşmaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Şeyma Subaşı'nın Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı oldu.

Şeyma Subaşı Kimdir Nerede doğdu, kaç yaşında (2)

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile ne zaman evlendi ?

Şeyma Subaşı, 18 Eylül 2017 tarihinde Fransa'nın Marsilya kentinde büyük bir törenle Acun Ilıcalı ile evlendi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti evliliği fazla sürdüremeyerek 26.11.2018 tarihinde karşılıklı anlaşmalı olarak boşandı.