Trabzon Servis Araçları İşletmecileri Odası'nda başkanlık yarışı sona erdi.

Trabzon Servis Araçları İşletmecileri Odası dün olağan Genel Kurulunu gerçekleştirildi. İki adayın başkanlık için yarıştığı Genel Kurulda mevcut Başkan Muhsin Keleş 249 oyda kalırken, diğer aday Murat Günaydın 271 oy alarak başkan seçildi.

Trabzon Servis Araçları İşletmecileri Odası dün olağan Genel Kurulunu Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. İki adayın başkanlık için yarıştığı Genel Kurulda mevcut Başkan Muhsin Keleş 249 oyda kalırken, diğer aday Murat Günaydın 271 oy alarak başkan seçildi. Keleş, neticenin sandıktan çıktığına işaret ederek seçim sonucunun servis şoförleri camiasına hayırlı olmasını temenni etti. Servis şoförlerinin desteğiyle başkanlığa getirilen Murat Günaydın ise servis şoförlerinin kazanımlarını artırmak için çalışacağına söz verdi.  Günaydın, “Servis esnafımız için ekibimizle bir yola çıktık. Allah çıktığımız bu yolda bizleri, sizlere karşı mahcup etmesin. Oda bizim, ekmek bizim, ekmeğimize hep birlikte sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı. 
İŞTE YENİ YÖNETİM
Murat Günaydın’ın yönetim kurulu listesinde Adem Varlık, Özcan Şen, Mustafa Bal, Sultan Akdeniz, Mehmet Can Kaykaç ve Samet Kazancı yer aldı.

Trabzon'da 250'yi aşkın balıkçı isyan etti! Trabzon'da 250'yi aşkın balıkçı isyan etti!

Songül MAZLUM