Spor yorumcusu Selahattin Kınalı, Nwakaeme ve menajeri hakkında eleştirilerde bulundu.

Eski futbolcu şimdilerde spor yorumcusu olan Selahattin Kınalı, aspor ekranlarında Nwakaeme transferini konuştu. Kınalı,"Nwakaeme özellikle sözleşme dönemlerinde çok çalışkan. Geçmiş dönem haberlerine bak. Nwakaeme biraz güzel oynadığı zaman bakıyorsun sözleşmesi sorun oluyor. Biraz iyileştirme. İşte parayı çok seviyor. Parayı niye çok seviyor diye eleştirecek halimiz yok. Ama aidiyetler üzerinden bir kişilik tarifi yaptıktan sonra camia ve tribünlerle o tür bir ilişki kurduktan sonra sözleşme sorun oluyorsa menajerin düşer ortalıklara." ifadelerini kullandı.

Edin Visca'dan Sakatlık Sonrası İlk Açıklama Edin Visca'dan Sakatlık Sonrası İlk Açıklama

"Trabzonspor yönetimi bana göre yine fazla para veriyor"

Herhangi bir Süper Lig takımının Nwakaeme ile ilgilendiğine inanmadığı söyleyen Kınalı şu eleştirileri yaptı: "Ben Beşiktaş'ın, Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın Nwakaeme tercihi falan olduğuna inamıyorum. Niye? Son kozunu oynadı menajeri ve Nwakaeme Trabzon yönetimine karşı. Blöf çektiler. Trabzonspor'da rest dedi. Nwakaemenin elindede bu restte karşı elinde beş benzemez var. O yüzden menajeri haberler yaptıyor. Yüzde yüz öyledir diyemeyiz. Hull City yok Beşiktaş ilgileniyor. Ondan da olan şimdiye kadarki kazanımlarına çöpe atyorsun hem de Trabzonspor yönetimi bana göre yine fazla para veriyor. "

nwakaeme,

"Türkiye Lig'inde hepsinin bir karşılığı var. Avrupa'da yok"

Kınalı sözlerine şöyle devam etti: "Çok akıllı işler yapıyor. Oyunun her türünde oynayabiliyor. Birebir hucümda oynuyor topu saklayabiliyor. Bunların Türkiye Lig'inde hepsinin bir karşılığı var. Avrupa'da yok." Nwakaeme için en yisinin Trabzonspor olduğunu vurgulayan Kınalı, "Yönetim ne diyorsa kabul edip Trabzonspor'da kalması onun için en hayırlısı." dedi.