Trabzonsporlular, şampiyonluk sevincini ölüleriyle böyle paylaştı

TRABZON’DA MEZARLIKLARDA DEĞİŞİKLİK VAR 
Trabzon'da Trabzonspor’un şampiyonluğunun kesinleşmesinin ardından iki bayram bir arada kutlandı. Şampiyonluk gecesi alanları dolduran Trabzonsporlular Ramazan Bayramı'nın ilk günü de yakınlarının kabir ziyaretlerini gerçekleştirdi. Ancak bu yıl kabir ziyaretlerinde mezarlara çiçekle birlikte Trabzonspor atkıları, bayrakları ve formaları bırakıldı.

MEZAR TAŞLARINA BORDO-MAVİ ATKILAR BAĞLANDI
Yıllarca Trabzonspor’un şampiyon olmasını hayal edip bu dünyadan ayrılan binlerce Trabzonlu oldu. Ancak taraftarlar kaybettikleri babalarına, annelerine, çocuklarına ve tüm sevdiklerine Trabzonspor’un şampiyonluğunu armağan etmek için mezarlarını bordo-mavi eşyalarla süsledi. Kimi mezar taşlarına forma giydirildi. Kimi mezar toprağına bayrak bırakıldı.  

Gözden kaçırmayın

Trabzon'da açılan tünel akvaryumu bakın bir günde kaç kişi ziyaret etti? Trabzon'da açılan tünel akvaryumu bakın bir günde kaç kişi ziyaret etti?

MEZARLARDA BORDO-MAVİ EŞYALAR BOY GÖSTERDİ
Şampiyonluk sevincini yakınlarının mezarı başına Trabzonspor bayrağı, forması, atkısı bırakarak geçmişleriyle paylaşan çok sayıda taraftar kendilerince “Şampiyonluk özlemiyle vefat eden geçmişlerini yad etti.” Trabzon bu bayram kabir ziyaretlerinde hem hüzün hem sevinç hem de gurur birlikte yaşadı. 

Fatoş Yetimhellaç