Süper Lig şampiyonu Trabzonspor kutlama çalışmalarına devam ediyor.

Trabzonspor, 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak kutlamalar ve kupa töreni için kombine biletlerin geçerli olacağını duyurdu. Açıklamada, "2021-22 bileti olan taraftarlarımızın kombinlerinin yapılmasına karar verildi. 14 Mayıs Cumartesi günü Akyazı'da yapılacak şampiyonluk kutlamaları ve kupa töreni etkinliğimizde sezon kombineleri geçerli olacaktır." Kutlama törenine Avcı ve futbolcular da katılacak.

trabzonsporda-sampiyonluk-soleni-kutlamada-buyuk-surprizler-1651955636631

Kupaya veda eden Trabzonspor, şampiyonluk sevincini kaldığı yerden yaşamaya devam edecek. 14 Mayıs Cumartesi günü taraftarlarının önünde şampiyonluk kupasını kaldırmaya hazırlanan bordo-mavililer ise son 2 lig maçına çıkacak.

trabzonspor şampiyonluk (2)

Gözden kaçırmayın

Trabzonspor'da Nwakaeme bilinmezliği devam ediyor! Trabzonspor'da Nwakaeme bilinmezliği devam ediyor!

ŞAMPİYONLUK KUPASI YOLDA

Şampiyonluk kupası TFF yetkililerine teslim edildi. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı bünyesinde düzenlenen törene Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Teşkilat Başkanlığı personeli, Trabzonspor taraftarları ve sporseverler katıldı. Bozgeyik, "Trabzonspor'u ve Türkiye'yi Avrupa kupalarında temsil edecek diğer takımları yürekten kutluyor, başarılar diliyoruz" dedi.

ahmet ağaoğlu şampiyonluk açıklaması

BÜYÜK HAREKETLİLİK

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Bölge Temsilciler Kurulu Başkanı Volkan Kantarcı, "Şampiyonluk bölgeye ilgiyi artırdı. Esnafa çok olumlu katkıları var. Beklentimiz turizm sezonunun hızlı başlamasıydı ama şampiyonlukla birlikte, beklentilerimizi aştık."

trabzonspor-da-hedef-sampiyonluk-havasina-gir-2-14729450_osd-61

DEV KARE EKRAN

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, cumartesi günü yapılacak kupa şenliğine katılamayanlar için kent meydanına dev ekran kuracak. Stadyumdaki olaylar buradan izlenecek.