Abdullah Avcı istedi yönetim yaptı! Abdullah Avcı istedi yönetim yaptı!

Trabzonspor alt yapısından yetişen ve uzun süre Trabzonspor forması giyen Yusuf Erdoğan, Bursaspor ve Kasımpaşa’nın ardından devre arasında yeniden yuvasına döndü. Kariyerinde ikinci kez Trabzonspor’a transfer olan Erdoğan, bu kez Bordo Mavili forma ile Süper Lig şampiyonluğu yaşayarak önemli bir başarıya imza attı.
Yusuf Erdoğan, geçtiğimiz yıllarda Ürün Özdemir ile dünya evine girmiş bir de Ulus adını verdikleri bir erkek çocukları olmuştu. Ürün Özdemir’in ablası Ekin Özdemir de yıllar önce hayatını Galatasaray’da ün yapan Aydın Yılmaz ile birleştirmişti. Futbol kariyerinin son demlerinde olan Aydın Yılmaz, 3. Lig ekiplerinden İskenderunspor’a transfer olmuş ve ekibin önemli oyuncularından biri olmuştu. İskenderunspor’da liginde şampiyon olarak 2. Lig’e yükselmeyi başardı.
İki kız kardeş ile evli olan Yusuf Erdoğan ve Aydın Yılmaz bu sezon kupa kaldırma başarısı gösterdi ve ailelerini son derece mutlu etmeyi başardı. Trabzonspor’un şampiyonluğunda Yusuf Erdoğan’ı ilk tebrik edenlerden biri Aydın Yılmaz olurken, Erdoğan’da abi dediği Aydın Yılmaz’ı ilk arayan isimlerden oldu.