Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle erken bir ayrılık yaşayan Edgar, yeniden eski gücüne ulaşmaya çalışıyor...

Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle erken bir ayrılık yaşayan Edgar Ie, yeniden güç toplamaya başladı. Trabzonspor ile sözleşme yenilemesi beklenen fakat sakalığı nedeniyle henüz Trabzonspor resmi bir atak gerçekleştirmediği oyuncunun gelişimini Trabzonspor teknik ekibi de yakından takip ediyor.

Edin Visca'dan Sakatlık Sonrası İlk Açıklama Edin Visca'dan Sakatlık Sonrası İlk Açıklama

Sağ stoper için çalışmalara devam eden Trabzonspor'da taraftarlar ise sevilen isim Edgar'ın geri dönmesini de istiyor. Yeni sezonda sakatlığı geride bırakarak yeniden eski formunu yakalamak isteyen Gine asıllı Portekizli futbolcu, kariyerine Bordo Mavili ekipte devam etmeye de sıcak bakıyor. Transfer dönemi son bulmadan kendini ispatlamak isteyen Edgar ile ilgilenen takımlar olmasına rağmen, 28 yaşındaki futbolcuTrabzonspor'dan gelecek niahi karara göre hareket etmeyi planlıyor.

Sosyal medyada çalışmaları gündem olan Edgar Ie, taraftarlardan yüzlerce yorum aldı. Trabzonspor'da sakatlık öncesi gösterdiği performans ile kendisini oldukça sevdiren tecrübeli futbolcunun kupa törenine de katılması Bordo Mavili taraftarları oldukça mutlu etmişti.

Öte yandan sosyal medya hesaplarını donduran başarılı futbolcu, yeni hamleye imza atarak yeniden sosyal medyaya da dönüş yaptı.